گل هالند به دورتموند زیباترین گل هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان شد
گلی که ستاره نروژی منچسترسیتی مقابل تیم سابقش به ثمر رساند به‌عنوان زیباترین گل هفته دوم رقابت‌های مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا انتخاب شد.

با پایان بازی‌های هفته دوم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، اتحادیه فوتبال اروپا (یوفا) گل دوم بازی شب گذشته (چهارشنبه) منچسترسیتی مقابل بوروسیا دورتموند در ورزشگاه اتحاد را به‌عنوان زیباترین گل هفته انتخاب کرد.

این گل زیبا که در دقیقه 84 به ثمر رسید و موجب پیروزی 2 بر یک سیتی شد، با ارسال زیبا ژوائو کانسلو از جناح چپ با بیرون پای راست ساخته شد و با پرش تماشایی هالند و ضربه به موقع او به توپ روی هوا به ثمر نشست.

گل هالند در حالی به‌عنوان زیباترین گل هفته انتخاب شد که گل هم‌تیمی او در همین بازی، جان استونز با شلیک از راه دوری سنگین در دقیقه 80، گل آرتور گومز بازیکن اسپورتینگ لیسبون به تاتنهام و گل اورشیچ بازیکن دینامو زاگرب به میلان نیز نامزد کسب این عنوان شده بودند.

یوفا در همین حال برای انتخاب بهترین بازیکن هفته دوم نیز از کاربران سایت رسمی خود نظرسنجی و کیلیان امباپه ستاره پاری‌سن‌ژرمن، فران خوتگلا بازیکن کلوب بروژ بلژیک به خاطر درخشش مقابل پورتو، جمال موسیالا بازیکن بایرن مونیخ و کوین دی‌بروینه ستاره منچسترسیتی را به‌عنوان نامزدهای کسب این عنوان معرفی کرده است.

اخبار مرتبط