شایعات نقل و انتقالات رئال مادرید: مودریچ قرارداد بزرگ عربستان را رد کرد. تصمیم چوآمنی گرفته شد
khabarvarzeshi3 آخرین اخبار نقل و انتقالات رئال مادرید، شایعات و شایعات در سراسر جهان را جمع آوری می کند...

لوکا مودریچ "یکی از بزرگترین پیشنهادات دستمزدی تاریخ فوتبال از سوی عربستان سعودی" را رد کرد تا یک سال دیگر در رئال مادرید بماند. (فابریزیو رومانو)

میلان می تواند 22 میلیون یورو برای آردا گولر هدف رئال مادرید پیشنهاد دهد که به طور قابل توجهی بالاتر از بند فسخ 17.5 میلیون یورویی این بازیکن 18 ساله است. (فناتیک)

بارسلونا همچنین علاقه مند به رقابت با رئال برای جذب گولر است. (مانند)

ایجنت اشرف حکیمی اشاره کرده است که این بازیکن 24 ساله علاقه مند است پاری سن ژرمن را ترک کند و به برنابئو بازگردد. (مانند)

رئال مادرید با وجود پیوندهای مکرر، مطلقاً قصد فروش اورلین چوآمنی را به لیورپول ندارد. (فابریزیو رومانو)

بتو مهاجم اودینزه در قراردادی به ارزش 30 میلیون یورو به رئال مادرید پیشنهاد شده است. اعتقاد بر این است که تاتنهام پیشنهاد مشابهی دریافت کرده است. (Defensa Central)

آخرین اخبار رئال مادرید، شایعات نقل و انتقالات و شایعات را بخوانید

خوراک

دنی سبایوس قراردادی به ارزش 8 میلیون یورو در سال با استون ویلا را رد کرد تا قرارداد جدید خود را با رئال مادرید امضا کند. (Defensa Central)

رافا مارین به احتمال زیاد در تابستان امسال رئال مادرید را ترک خواهد کرد زیرا بعید است به برنامه های تیم اصلی کارلو آنچلوتی راه پیدا کند. علاقه باشگاه هایی در انگلیس، آلمان و بلژیک وجود دارد. (مانند)

رئال مادرید به لطف بند فروش توافق شده با پیوستن لوکا یوویچ به فیورنتینا، 4 میلیون یورو به جیب خواهد زد. این مهاجم صربستانی قرار است با 8 میلیون یورو به گالاتاسرای بپیوندد و لوس بلانکوس حق 50 درصدی آن را دارد. (مانند)

اکنون گوش کن

در نسخه این هفته Talking Transfers، بخشی از شبکه پادکست khabarvarzeshi3، گریم بیلی و شان والش به توبی کادورث پیوستند تا در مورد آخرین اخبار نقل و انتقالات صحبت کنند. در دستور کار، رویکرد آرسنال برای جورین تیمبر، کای هاورتز و دکلان رایس، مهاجرت بازیکنان چلسی به عربستان سعودی، مویزس کایسدو، کایل واکر، برنامه‌های دروازه‌بانی منچستریونایتد و موارد دیگر است!

اگر نمی توانید این جاسازی را ببینید، برای گوش دادن به پادکست اینجا را کلیک کنید!

اخبار مرتبط