کارگاه تولید ماریجوانا در خانه ستاره سابق آرسنال و لیورپول
یکی از ستارگان سابق توپچی‌‌های لندن و قرمزپوشان مرسی‌ساید به دلیل کشف یک کارگاه تولید مواد مخدر در منزل شخصی‌اش به اداره پلیس احضار شد.

نشریه سان انگلیس اعلام کرد، پلیس انگلیس جرمین پِننت بازیکن سابق تیم‌های آرسنال، لیورپول و رئال ساراگوسا را در پی اکتشاف یک کارگاه صنعتی تولید ماده مخدر ماریجوانا در عمارت تحت تملک او مورد بازجویی قرار داده است.

طبق گزارش نشریه سان، پننت ملکی که در آن کارگاه ماریجوان کشف شده را سال 2006 - زمانی که برای لیورپول توپ می‌زد - در ازای سه میلیون یورو خرید. این ملک قدیمی که دارای امکاناتی مانند زمین تنیس، استخر و جکوزی و ... است، از سال 2020 که پننت از همسرش جدا شد، خالی از سکنه بوده است، اما گویا در این مدت یک باند تولید و توزیع مواد مخدر، از فرصت استفاده کرده و این ملک را به کارگاهی برای تولید و بسته‌بندی ماریجوانا تبدیل کرده بود. با این حال کسی از این موضوع مطلع نشده بود تا اینکه یکی از فعالان شبکه‌های مجازی برای تولید یک فیلم وارد این ملک می‌شود و کلیپی از آن منتشر می‌کند.
پننت 39 ساله دوران حرفه‌ای بازیگری‌اش را سال 1998 در تیم ناتس کانتی انگلیس آغاز کرد و آن را سال 2017 با پیراهن تیم دسته هفتمی بیلری‌کِی تاون به پایان رساند.

اخبار مرتبط