سر تیتر

آخرین اخبار
دلیل رد قرارداد دوساله دی‌ماریا با یوونتوس
ستاره آرژانتینی تیم فوتبال یوونتوس می‌گوید که تحت هر شرایطی بازی در اولین تیم دوران حرفه‌ای بازیگری‌اش را تجربه خواهد کرد.

آنخل دی‌ماریا بال تیم فوتبال یوونتوس بار دیگر تأکید کرد که قصد ندارد دوران بازیگری‌اش را در این تیم یا هیچ تیم اروپایی دیگری به پایان برساند، چرا هدفش بازنشسته شدن در تیم روساریو سنترال آرژانتین است حتی اگر به معنا حضوری کوتاه مدت در تیم شهر زادگاهش باشد.

دی‌ماریا که تابستان امسال به عنوان بازیکن آزاد از پاری‌سن‌ژرمن جدا شد و به یوونتوس پیوست، تنها یک فصل با بانوی پیر قرارداد بسته است و در همان زمان هم عنوان شد که دلیل کوتاه مدت بودن قرارداد تمایل بازیکن برای بازگشت به آرژانتین است. این در حالی بود که یوونتوسی‌ها تلاش فراوانی کردند که قراردادی دو ساله ببندند.
دی‌ماریا در گفت‌و‌گو با سایت کنمبل که مربوط به ماه گذشته بوده و امروز منشتر شده است،‌گفت: واقعیت این است که من از مدت‌‌ها قبل می‌خواستم به رساریو سنترال برگردم. درست است که وضعیت این باشگاه در حال حاضر خیلی جالب نیست اما من هنوز برنامه‌های فراوانی برای بازی در آن داریم. دوست دارم یک بار دیگر از بازی در فوتبال آرژانتین لذت ببرم، جایی که در آن متولد شده‌ام. اگر حتی برای یک سال هم باشد حاضرم برگردم.

انتشار مصاحبه دی‌ماریا در حالیست که هواداران یوونتوس از دست او به خاطر پست اخیرش در اینستاگرام هم ناراضی‌اند، پستی که او را با پیراهن تیم ملی آرژانتین نشان می‌داد و باعث شده به نداشتن تمرکز روی کارش در یووه متهم شود.