سر تیتر

آخرین اخبار
آرتتا: هنوز در برخی پست‌ها می‌توانیم بهتر شویم
سرمربی تیم فوتبال آرسنال از عملکرد تیمش در بازی مقابل بورنموث ابراز رضایت کرد و به صدرنشینی شاگردانش واکنش نشان داد.

میکل آرتتا که شاگردانش شب گذشته (شنبه) در هفته سوم لیگ برتر انگلیس به برتری 3 بر صفر در خانه بورنموث دست پیدا کردند و با ثبت سومین برد متوالی خود صدرنشین این رقابت‌ها شدند، پس از این دیدار درباره عملکرد تیمش گفت: خیلی خوشحالم چون حضور در اینجا و کسب پیروزی 3 بر صفر واقعاً دشوار است، به همین خاطر باید از بازیکنانم بابت نوع بازی‌ای که از خود ارائه دادند، تمجید کنم. ما بازی را خوب شروع کردیم و همین روند را هم ادامه دادیم.

وی افزود: بازی مقابل بورنموث آسان نبود و ما مثال خوبی برای این حرف‌مان داریم. اگر به بازی بورنموث و استون‌ویلا (برتری 2 بر صفر بورنموث در هفته اول لیگ برتر) نگاه کنید، متوجه می‌شوید که آنها چه بازی متفاوتی از خود ارائه دادند. در کنار این ما باید به عملکرد خودمان نگاه کنیم و هنوز در پست‌هایی می‌توانیم بهتر از این هم شویم.

سرمربی اسپانیایی توپچی‌های لندن همچنین درباره صدرنشینی تیمش اظهار داشت: ما تنها سه هفته از فصل را سپری کرده‌ایم و صدرنشینی ما معنای خاصی ندارد. هنوز تیم‌های دیگر باید بازی کنند. چیزی که مهم است این است که موفق به کسب سه برد متوالی شدیم، گلزنی می‌کنیم، دروازه‌مان را بسته نگه داشته‌ایم، تیم عالی بازی می‌کند و خوب رقابت می‌کنیم. ما از دوشنبه تمرینات خود را از سرمی‌گیریم و سعی می‌کنیم در موارد لازم بهتر شویم و روی بازی با فولام تمرکز کنیم.