لایک مسی زیر پستی مرتبط با ناکامی بارسلونا
کاپیتان سابق بارسلونا پستی در شبکه‌های اجتماعی مربوط به ناکامی اخیر این تیم در لیگ قهرمانان اروپا را پسندید.

ناکامی چهارشنبه شب بارسلونا در نوکمپ برای غلبه بر اینتر کام هواداران تیم اسپانیایی را تلخ کرد که به احتمال فراوان لیونل مسی کاپیتان سابق این تیم هم جزو آنها بوده است. با این حال ستاره حال حاضر پاری‌سن‌ژرمن پستی مرتبط با این اتفاق را پسندید که مورد توجه اهالی فضای مجازی قرار گرفت.

این پست که در اینستاگرام منتشر شده متعلق به لائوتارو مارتینس مهاجم آرژانتینی اینتر است که تصویر او در حال شادی پس از گلش به بارسلونا را نشان می‌دهد.

پذیرش اینکه مسی پست هموطن و هم‌تیمی‌اش در تیم ملی آرژانتین را لایک کرده است برای خیلی از بارسایی‌ها سخت بود و نشریه اسپورت کاتالونیا هم با اشاره به این موضوع از این عنوان استفاده کرده است:«دردناک‌ترین لایک مسی برای بارسایی‌ها».

ظاهراً برای مسی سخت‌تر از نادیده گرفتن ناکامی تیم سابقش در لیگ قهرمانان اروپا که با تساوی 3-3 خانگی محکوم به حضور در لیگ اروپا شده، نادیده گرفتن موفقیت هموطنش بوده است و او ترجیح داده که هواداران بارسا را ناراحت کند تا هم‌تیمی‌اش در آلبی‌سلسته. به هر حال او 40 روز دیگر در کنار مارتینس باید برای موفقیت تیم ملی آرژانتین در جام جهانی 2022 تلاش کند.

اخبار مرتبط