تاتنهام برای جذب هری کین توسط چلسی آماده شد

منابع خبری به خبرورزشی 3 گفتند تاتنهام هاتسپر پیش بینی می کند که چلسی در تابستان امسال به جذب هری کین علاقه نشان دهد.

قرارداد هری کین با تاتنهام اسپرز تا سال 2024 اعتبار دارد و مذاکرات بر سر قرارداد جدید تا زمانی که باشگاه یک سرمربی دائمی منصوب کند به حالت تعلیق درآمده است.

خبرورزشی3 مدت هاست گزارش داده است که تاتنهام به تضمین آینده بلندمدت این بازیکن 29 ساله اطمینان دارد و این موضوع همچنان ادامه دارد.

با این حال، این بدان معنا نیست که اسپرزها علاقه زیادی به نقل و انتقالات برای مهاجم ستاره خود ندارند.

منابع خبری به khabarvarzeshi3 تایید کرده اند که در حالی که تاتنهام هنوز از سوی تیم ها در مورد کین تماس نگرفته است، آنها پیش بینی می کنند که چلسی و منچستریونایتد در مقطعی علاقه خود را به طور رسمی اعلام کنند.

آبی ها در آستانه انتصاب مائوریسیو پوچتینو، که نقش بزرگی در پیشرفت کین در طول پنج سال و نیم حضورش در اسپرز داشت، به عنوان سرمربی جدید خود هستند.

پوچتینو اغلب گفته است که کین پس از به ثمر رساندن گل پیروزی در اواخر اوایل سلطنتش در پیروزی 2-1 در استون ویلا، دوران حرفه ای خود را در تاتنهام نجات داد.

چلسی - در میان کم گل ترین گلزنان لیگ برتر در این فصل با تنها 30 گل در 32 بازی - به دنبال یک مهاجم است و ویکتور اوسیمن از ناپولی در صدر فهرست نهایی آنها قرار دارد.

در همین حال، هواداران منچستریونایتد در جریان تساوی 2-2 روز پنجشنبه در ورزشگاه تاتنهام هاتسپور برای کین شعار "ما تو را در ژوئن خواهیم دید" سر دادند، که کین در صحبت با مطبوعات پس از بازی به این موضوع اذعان کرد.

او گفت: "شنیدم آنها چه می گویند، اما من فقط روی این تیم تمرکز کرده ام و سعی می کنم [فصل] را قوی به پایان برسانم."

خبرورزشی 3 پیش از این گزارش داده بود که بایرن مونیخ و پاری سن ژرمن آماده هستند تا کین را تعقیب کنند زیرا معتقدند او تمایل دارد به سرزمین اصلی اروپا نقل مکان کند.

کین با وجود مشکلات مختلف اسپرز از یک فصل آماری عالی لذت می برد - فقط ارلینگ هالند گل های بیشتری در لیگ برتر در این فصل دارد، در حالی که او اکنون بهترین گلزن تاریخ تاتنهام و انگلیس است.

بازی انفجار یکی از محبوب‌ترین بازی‌های کازینو آنلاین است که در سایت مای بت پلاس نیز در دسترس است. این بازی شانسی به شما اجازه می‌دهد تا با پیش بینی بر روی انفجار یک مواد منفجره، درآمد بسیار بالایی کسب کنید. با انتخاب میز‌های با حداقل و حداکثر پیش بینی متفاوت، شما می‌توانید با توجه به سلیقه و تجربه خود، به این بازی بپردازید. بازی انفجار هیجان بسیار زیادی را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد و با دریافت جوایز بسیار بزرگ، شما می‌توانید به راحتی درآمد خود را افزایش دهید. همچنین، با استفاده از بونوس‌هایی که در این بازی در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید در شانس‌های برنده شدن خود افزایش قابل توجهی ببخشید. به مای بت پلاس مراجعه کنید و با شرکت در بازی انفجار، به یک تجربه پر هیجان دست یابید.

اخبار مرتبط