اما هیز به چلسی هشدار داد که لستر سیتی  تهاجمی را دست کم نگیرد

اما هیز به چلسی هشدار داده است که آنها نباید لسترسیتی را قبل از دیدارشان از کینگزمدو دست کم بگیرند.

چلسی ناامیدی ناشی از باخت به بارسلونا در نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان زنان را با شکست 7-0 اورتون در آخر هفته پشت سر گذاشتند و گرمای منچستریونایتد را در صدر جدول WSL حفظ کردند.

چلسی با دو بازی بیشتر از یونایتد 4 امتیاز عقب تر است، به این معنی که سرنوشت قهرمانی WSL در دستان آنهاست، اما هیز نگران این نیست که بازی های فشرده و سریع برگزار شود. در عوض، او معتقد است که تیمش آماده است تا روز چهارشنبه مقابل فاکس ها اجرا کند.

هیز که در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی خود با رسانه ها صحبت می کرد، گفت: ما باید هر چهار بازی را ببریم. ما در ریتم خوبی هستیم. ما بازی ها را دوست داریم در یک عنصر خسته کننده است زیرا یک چرخش سریع است، اما رختکن همیشه بازی های پشت سر هم را به تمرینات زیاد ترجیح می دهد.

در حالی که چلسی در فاصله نزدیکی با چهارمین عنوان قهرمانی متوالی WSL قرار دارد، لستر در موقعیت کمتر مطلوبی قرار دارد و بخش اعظمی از مبارزات را در انتهای جدول سپری کرده است.

آخرین اخبار زنان چلسی را اینجا بخوانید

اما تحت هدایت ویلی کرک، که در ماه نوامبر هدایت تیم را برعهده گرفت، لستر 13 امتیاز کسب کرد و اکنون با ردینگ با دو امتیاز بالاتر از انتهای جدول قرار دارد. همه چیز برای بازی کردن در سه بازی باقی مانده از فصل و هر امتیاز مهم است.

اما هیز ادامه داد: "لستر در فرم خود نشان دهنده پنج و شش برتر برتر است." آنها تهاجمی ترین تیم لیگ و پیشرفته ترین تیم در کل WSL هستند."

دیدار قبلی بین دو طرف منجر به پیروزی 8-0 چلسی در ورزشگاه کینگ پاور شد، اما لستر از آن زمان به بعد پیشرفت قابل توجهی داشته است - کار آنها در پنجره نقل و انتقالات ژانویه بسیار چشمگیر بود و بازیکنانی مانند جانینا لایتزیگ، دروازه بان آلمانی را به خدمت گرفتند. در محدود کردن آرسنال به پیروزی 1-0 در جمعه گذشته بسیار مهم بود.

هیز در مورد پیشرفت تیم کرک گفت: "آنها از آن (شکست 8-0 در خانه) زخمی می شوند (شکست 8-0 در خانه)، و از آن زمان تاکنون چیزهای زیادی یاد گرفته اند. برای بازیکنان واضح است. من لستر را در هیچ شکل و فرمی دست کم نمی‌گیرم و فکر می‌کنم این یک بازی خواهد بود که فاصله زیادی خواهد داشت.»

بازی انفجار یکی از محبوب‌ترین بازی‌های کازینو آنلاین است که در سایت مای بت پلاس نیز در دسترس است. این بازی شانسی به شما اجازه می‌دهد تا با پیش بینی بر روی انفجار یک مواد منفجره، درآمد بسیار بالایی کسب کنید. با انتخاب میز‌های با حداقل و حداکثر پیش بینی متفاوت، شما می‌توانید با توجه به سلیقه و تجربه خود، به این بازی بپردازید. بازی انفجار هیجان بسیار زیادی را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد و با دریافت جوایز بسیار بزرگ، شما می‌توانید به راحتی درآمد خود را افزایش دهید. همچنین، با استفاده از بونوس‌هایی که در این بازی در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید در شانس‌های برنده شدن خود افزایش قابل توجهی ببخشید. به مای بت پلاس مراجعه کنید و با شرکت در بازی انفجار، به یک تجربه پر هیجان دست یابید.

اخبار مرتبط