دروازه بان مائوریسیو پوچتینو باید به چلسی بپردازد

سرانجام انتقال مائوریسیو پوچتینو به چلسی تایید شد و این بازیکن آرژانتینی در پایان فصل جاری کنترل استمفوردبریج را در دست خواهد گرفت.

یکی از اولویت های سرمربی سابق تاتنهام برای پنجره نقل و انتقالات تابستانی، یک دروازه بان جدید است که هم کپا آریزابالاگا و هم ادوارد مندی آینده نامشخصی دارند و نامزدهای جذاب زیادی در آنجا وجود دارد.

در اینجا نگاهی داریم به برخی از دروازه بانانی که پوچتینو می تواند به دنبال جذب او باشد.

آخرین اخبار چلسی را اینجا بخوانید

1. آندره اونانا اونانا یک گزینه است.

در سال 2023، دروازه بان های زیادی مثل آندره اونانا پیدا نمی کنید. او نه تنها یک نگهبان رفتگر است، بلکه می تواند از همه جاروتر باشد.

دروازه بان اینتر با توپی که در پایش قرار گرفته بود کاملاً ظالمانه بود و خوشحال بود که از دروازه خود دور می شود تا به تیمش در آماده سازی کمک کند، که سلاح فوق العاده ارزشمندی است.

khabarvarzeshi3 می‌داند که چلسی قبلاً علاقه خود را به Onana ثبت کرده است، زیرا ممکن است در تابستان امسال فروخته شود زیرا اینتر به دنبال جذب سرمایه است.

2. Mike Maignan از قدرت گذشته است.

در دنیای رویایی، مایک میگنان مردی خواهد بود که فصل آینده آبی‌های چلسی را جذب می‌کند.

ماینین که در سال 2021 با آث میلان قرارداد خرید، دو سال وقت صرف کرد تا خود را به عنوان یکی از بهترین دروازه بانان جهان معرفی کند و اطمینان حاصل کند که هواداران روسونری به سرعت جانلوئیجی دوناروما را فراموش کردند.

در حالی که سه سال از قرارداد او باقی مانده است، فریب دادن این بازیکن 27 ساله از سن سیرو می تواند دشوار باشد، اما چلسی عاقلانه است که تلاش کند.

3. آلبان لافونت از انتظارات فراتر رفته است.

همانطور که آرسنال با آرون رمزدیل به ما نشان داد، تماشای سقوط یک دروازه بان آنقدرها هم که به نظر می رسد ترسناک نیست. این خبر خوبی برای کسی مانند آلبان لافونت است.

لافونت 24 ساله در میانه نبرد سقوط در لیگ 1 با نانت است اما تعداد کمی از آنها خود دروازه بان را مقصر می دانند. هیچ دروازه‌بانی در این بخش به اندازه لافونت که درصد سیو او (حدود 75 درصد) او را در میان نخبگان اروپا قرار می‌دهد، با شوت‌های بیشتری روبرو نشده است.

لافونت که بدون شک با هزینه ای مقرون به صرفه در دسترس است، به ناچار توسط یک تیم میانی انتخاب می شود و در یک فصل به یک دروازه بان 50 میلیون پوندی تبدیل می شود. چرا از مرد میانی رد نمی شوید و جلوتر نمی روید؟

4. امیلیانو مارتینز ممکن است در دسترس باشد.

اگر تجربه لیگ برتر چیزی است که پوچتینو می خواهد، بهترین گزینه موجود ممکن است امی مارتینز از استون ویلا باشد.

برنده جام جهانی بخش مهمی از ظهور ویلا در این فصل بوده است و چند سالی است که به عنوان یکی از توپچی های برتر انگلیس معرفی شده است.

چلسی از جمله تیم هایی است که می تواند به مارتینز در صحنه جهانی که او می خواهد به طور منظم در آن بازی کند (البته نه در این فصل) پیشنهاد دهد و جذب او یک حرکت هوشمندانه خواهد بود.

5. Gabriel Slonina یک کار در حال پیشرفت است.

شایان ذکر است که چلسی یکی از بهترین دروازه بانان جوان بازی را در دفتر خود دارد.

گابریل اسلونینا، 19 ساله که در ژانویه از شیکاگو فایر به این تیم پیوست، در شش ماه گذشته در لیگ برتر 2 کمتر از سطح خود بازی می کند و قطعاً سال آینده دوباره در فوتبال بزرگسالان بازی خواهد کرد.

علیرغم 43 بازی او در لیگ برتر فوتبال، ارتقاء اسلونینا به تیم اصلی چلسی یک خطر آشکار است، اما می تواند ثابت شود که یک شاهکار است.

اخبار مرتبط