بایرن مونیخ دومین پیشنهاد هری کین را ارائه کرد

بایرن مونیخ پیشنهاد دومی به ارزش 80 میلیون یورو برای مهاجم هری کین ارائه کرده است، اگرچه تاتنهام همچنان مصمم است که قصدی برای مذاکره ندارد.

کاپیتان انگلیس تنها یک سال از قرارداد فعلی خود باقی مانده است. اسپرز مطمئن است که کین را برای آینده بلندمدت حفظ خواهد کرد و قبلاً علاقه 70 میلیون یورویی بایرن قهرمان آلمان را در اوایل تابستان رد کرده است.

تاتنهام قصد ندارد طلسم خود را در طول پنجره بفروشد. خبرورزشی3 می‌داند که هیچ برچسب قیمتی توسط سلسله‌مراتب باشگاه تعیین نشده است، در حالی که بایرن مونیخ و توماس توخل، سرمربی این تیم برای یک معامله تلاش می‌کنند.

توخل، سرمربی سابق چلسی می‌خواهد کین هدایت خط را برعهده بگیرد و امیدوار است در ماه‌های آینده به توافق برسد. با این حال اسپرز همچنان صعودی است و علاقه ای به خروج دومین گلزن برتر تاریخ لیگ برتر انگلیس  ندارد.

این بازیکن 29 ساله در فصل 2022/23 دوباره در فرم درخشانی قرار گرفت و 30 گل به ثمر رساند و تیمش در رده هشتم قرار گرفت.

علیرغم تمدید درفت جام برای کین یک فصل دیگر، باشگاه های بزرگ در سراسر اروپا انتظار داشتند که او در ابتدای تابستان در اسپرز بماند. منچستریونایتد، پاری سن ژرمن و رئال مادرید همه طرفداران شناخته شده هستند، اما ترس از قیمت اخاذی باعث شده است که اکثر غول های قاره ای از حرکت بازدارند.

آنگه پستکوگلو، سرمربی جدید، امیدوار است که کین در زمان شروع فصل 2023/24 همچنان در باشگاه باشد. اسپرز تا کنون دژان کولوسوکی را برای همیشه به جمع خود اضافه کرده است، در حالی که گوگلیلمو ویکاریو و جیمز مدیسون نیز به تیم اضافه شده اند.

بازی انفجار یکی از محبوب‌ترین بازی‌های کازینو آنلاین است که در سایت مای بت پلاس نیز در دسترس است. این بازی شانسی به شما اجازه می‌دهد تا با پیش بینی بر روی انفجار یک مواد منفجره، درآمد بسیار بالایی کسب کنید. با انتخاب میز‌های با حداقل و حداکثر پیش بینی متفاوت، شما می‌توانید با توجه به سلیقه و تجربه خود، به این بازی بپردازید. بازی انفجار هیجان بسیار زیادی را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد و با دریافت جوایز بسیار بزرگ، شما می‌توانید به راحتی درآمد خود را افزایش دهید. همچنین، با استفاده از بونوس‌هایی که در این بازی در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید در شانس‌های برنده شدن خود افزایش قابل توجهی ببخشید. به مای بت پلاس مراجعه کنید و با شرکت در بازی انفجار، به یک تجربه پر هیجان دست یابید.

اخبار مرتبط