سر تیتر

آخرین اخبار
کاکا: برزیل و آرژانتین شانس خیلی خوبی برای قهرمانی در جام جهانی ۲۰۲۲ دارند
مهاجم پیشین سلسائو و رئال مادرید معتقد است برزیل و آرژانتین شانس خیلی خوبی برای قهرمانی در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر دارند.

کاکا که بین سال‌های 2009 تا 2013 در عضویت تیم فوتبال رئال مادرید بود و در 120 بازی از رقابت‌های مختلف موفق به ثمر رساندن 29 گل برای این تیم شد، در حاشیه دوی ماراتن برلین که به عنوان یکی از دوندگان شرکت کننده در آن حضور داشت، درباره شروع خوب رئال مادرید در فصل جاری و کسب 9 پیروزی متوالی گفت: رئال مادرید این فصل شروع واقعاً شگفت‌انگیری داشته است، اما من به پیشرفت بازیکنان نگاه نمی‌کنم، بلکه تمرکز اصلی من روی کارلو آنچلوتی است که به طور تحسین‌برانگیزی پیشرفت کرده است.

وی همچنین در پاسخ به این پرسش که «آیا امسال بازیکنی می‌تواند با کریم بنزما برسر توپ طلا رقابت کند؟»، اظهار داشت: من فکر می‌کنم بنزما مدعی اصلی کسب توپ طلا است، هرچند هیچگاه نمی‌توان گفت که او صد درصد برنده این عنوان خواهد شد. کریم حالا بازیکن کامل‌تری است و اگر برنده توپ طلا شود، کاملاً شایسته‌اش است.

مهاجم پیشین سلسائو در ادامه در مواجهه با این پرسش که «آیا نیمار همچنان ستاره تیم ملی برزیل است یا اینکه فکر می‌کنی وینیسیوس جونیور بتواند در این زمینه با او رقابت کند؟»، خاطرنشان کرد: نیمار رهبر تیم ملی برزیل در جام جهانی 2022 قطر خواهد بود، اما این خیلی مهم است که او بازیکنانی همچون وینیسیوس جونیور را کنارش داشته باشد. در جام جهانی 2018 نیمار سردسته تیم بود، اما او حالا بازیکنانی همچون وینیسیوس، رافینیا، ریچارلیسون و آنتونی را کتار خود دارند، بازیکنانی که همگی واقعاً خوب هستند. برای مثال وینیسوس در رئال مادرید یک ستاره است و در فینال فصل گذشته لیگ قهرمانان اروپا هم گلزنی کرد. این باعث می‌شود تا کمی فشار از روی نیمار برداشته شود که این به سود ما است.