امباپه نمي تواند تيتر خبرها نباشد
كيليان امباپه همچنان در حال حاشيه سازي است و به نظر مي رسد در زمين يا خارج از زمين فوتبال علاقه اي به در سايه بودن ندارد. او اين روزها بار ديگر ساز جدايي از پي اس جي را زده است و به صراحت اعلام كرده كه قصد دارد اين تيم را ترك كند.

 

امباپه تابستان امسال پس از كش و قوس هاي فراوان تصميم گرفت پيشنهاد چشم گير رئال مادريد را نپذيرد و در پاريس بماند. او حالا ادعا مي كند كه سران باشگاه پاري سن ژرمن او را گول زده اند و به بسياري از مفاد در قراردادش عمل نمي كنند.

امباپه كه با ماندگار شدن در پاريس به سلطه هشت ساله مسي و رونالدو پايان داد و اكنون به عنوان پردرآمدترين بازيكن جهان شناخته مي شود، ادعا دارد با گالتيه و سران باشگاه به مشكل جدي خورده و او را در پست مورد علاقه اش به كار نمي گيرند. اين بازيكن تيم ملي فرانسه ادعا دارد كه در تيم ملي آزادي عمل بيشتري دارد و در باشگاه نمي خواهد به عنوان مهاجم هدف بازي كند.

امباپه فصل گذشته بيشتر به عنوان وينگر چپ بازي مي كرد و نمايش به مراتب بهتري داشت ولي اين فصل درخشش مسي و نيمار باعث شده آمار گلزني اين جوان فرانسوي كمي ضعيف تر از سال هاي پيش شود.
امباپه از اين موضوع به حدي ناراحت است كه يه خانواده اش اعلام كرده ماندن در پاريس اشتباه بزرگي بوده كه تمام تقصيرهايش بر گردن خودش است و حالا اگر امكانش وجود داشته باشد در پنجره ژانويه هم حاضر است پاريسي ها را ترك كند.

لازم به ذكر است دريافتي امباپه از پي اس جي ١١٠ ميليون يورو است و همكاري اش با اسپانسرها (به خصوص نايكي،ديور و پانيني) برايش ٢١ ميليون ديگر درآمدزايي مي كند. به اين ترتيب جمع دستمزد او در پاريس به رقم باورنكردني ١٣١ ميليون مي رسد كه به نوبه خود يك ركورد هم محسوب مي شود.

با اين احوال ستاره فرانسوي باشگاه را به صورت جدي تهديد كرده كه قصد جدايي دارد. نكته قابل توجه اين است كه هواداران و كارشناسان فرانسوي نيز اين بار طرف باشگاه را گرفته اند و براي مثال امانوئل پتي ستاره سابق فوتبال فرانسه در رسانه ها از او خواسته است تا "بچه بازي" را كنار بگذارد.

اين رفتارهاي تند امباپه در زمين و خارج از زمين فوتبال باعث شده طرفدارانش ريزش قابل ملاحظه اي داشته باشند و انتقادات تندي نسبت به او وارد كنند. در محافل ورزشي فرانسه، بسياري معتقدند اگر نمي توانند اين رفتارهاي امباپه را كنترل كنند بهتر است هر چه زودتر او را به ليورپول واگذار كنند.

 

اخبار مرتبط