عذرخواهی مهاجم جدید لیورپول بابت جنجال‌آفرینی زودهنگام
بازیکن جدید تیم فوتبال لیورپول که در اولین بازی خانگی‌اش برای این تیم اخراج شد، بلکه از دست دادن کنترل خود و انجام حرکتی که منجر به اخراج شد از هواداران عذرخواهی کرد.

 

داورین نونیس مهاجم اروگوئه‌ای تیم فوتبال لیورپول بابت به دردسر انداختن این تیم در بازی یکشنبه شب برابر کریستال پالاس از اعضای تیمش و هوداران عذرخواهی کرد.

نونیس که تابستان امسال از بنفیکا به لیورپول پیوست و گران‌ترین خرید این باشگاه شد، در نیمه دوم و در دقیقه 57 بازی به واکنش به حرکت یواکیم اندرسون که او را از پشت هر داد، با سرش ضربه‌‌ای به بازیکن حریف زد و بلافاصله از داور کارت قرمز گرفت. لیورپول با وجود 10 نفره شدن توانست یک گل بزند اما در نهایت این گل برای فرار لیورپول از شکست در اولین بازی خانگی بازیکن سابق بنفیکا کافی نبود. به زحمت افتادن لیورپول بعد از اخراج نونیس که در نهایت منجر به دومین تساوی متوالی لیورپول در فصل جدید شد، نونیز را بر آن داشت که از اعضای تیمش  و هواداران غذرخواهی کند.

او در صفحه شخصی خود در شبکه‌های اجتماعی نوشت: من کاملاً به حرکت زشتی که مرتکب شدم واقف هستم و آماده‌ام که از اشتباهاتم درس بگیریم و دوباره آنها را تکرار نکنم.

لیورپول به سبب دو تساوی متوالی در دو هفته نخست لیگ برتر انگلیس با 2 امتیاز در رده دوازدهم جدول قرارگرفته و 5 امتیازی با منچسترسیتی صدرنشین فاصله دارد. بازی بعدی لیورپولی‌ها در ورزشگاه اولدترافورد مقابل رقیب دیرینه‌شان لیورپول است که البته نونیز به دلیل محرومیت این بازی را از دست می‌دهد.

اخبار مرتبط