انزو فرناندز و نهایتا باشگاه چلسی
چلسی با مبلغ 105 میلیون پوند با بنفیکا برای انزو فرناندز به توافق رسید زیرا آنها منچستریونایتد و لیورپول را برای انتقال رکورددار باشگاه پیشنهاد کردند.

چلسی حاضر است بند آزادسازی 105 میلیون پوندی انزو فرناندز، ستاره جام جهانی را در پنجره ژانویه بپردازد.

فرناندز، هافبک 21 ساله بنفیکا، در قطر برای آرژانتین خوش درخشید و با شکست فرانسه در فینال در ضربات پنالتی اوایل ماه جاری، برنده بهترین بازیکن جوان مسابقات شد.
لیورپول و منچستریونایتد نیز علاقه نشان می دهند.

با این حال، مقامات آبی ها یک راهپیمایی را دزدیده اند و غول پرتغالی بنفیکا را از تمایل آنها برای انجام این معامله مطلع کرده اند.

فرناندز تا سال 2027 قرارداد دارد و بنفیکا برای حفظ او، هاردبال بازی می کند.

اما در جلسه ای با روی کاستا، رئیس باشگاه و خورخه مندس، سوپر ایجنت، به آن ها گفته شد که بند آزادسازی بزرگ مشکلی نخواهد داشت.
این بزرگترین مبلغ انتقالی است که در تاریخ باشگاه پرداخت شده است، زیرا 97.5 میلیون پوندی است که آنها برای مهاجم فلاپ روملو لوکاکو در سال 2021 پرداخت کردند.

و حالا لندنی های غربی وظیفه دارند با فرناندز و نمایندگانش به توافق شخصی برسند.

چلسی به دنبال تضمین خدمات او با رقبای لیگ برتر یونایتد و لیورپول است که ترجیح می دهند برای ارائه پیشنهادات خود تا تابستان صبر کنند.

فرناندز اولین و تنها گل خود را برای آرژانتین در مرحله گروهی 2-0 مقابل مکزیک به ثمر رساند و پس از لیونل مسی به دومین گلزن جوان تیم ملی خود در جام جهانی تبدیل شد.