شایعات نقل و انتقالات فوتبال و برنامه جایگزینی مسی

اگر اسلاون استانیک، دوست نزدیک یورگن کلوپ، موفق شود هماهنگ کننده ورزشی جدید دورتموند شود، لیورپول مذاکرات خود را برای جود بلینگهام، هافبک بوروسیا دورتموند از سر خواهد گرفت. (کریستین فالک)

مدیران منچستریونایتد به ایتالیا سفر کردند تا ویکتور اوسیمن، مهاجم ناپولی را در جریان بازی هفته گذشته در حالی که آنها برای یک مهاجم جدید آماده می‌کنند، حرکت کند. (ستاره روز)

تماسی بین کای هاورتز مهاجم رئال مادرید و چلسی برقرار شده است و راسموس هوجلوند از آتالانتا نیز در رادار لوس بلانکوس قرار دارد. (فیچاجس)

حضور در چلسی می تواند ویتور روکه، جوان اتلتیکو پارانائنسه باشد. آبی ها، در کنار آرسنال، از بارسلونا جلوتر نیستند، زیرا تیم کاتالان نمی تواند درگیر یک جنگ پیشنهادی شود. (موندو دپورتیوو)

پاری سن ژرمن آماده است تا به لیونل مسی اجازه دهد این تابستان از باشگاه جدا شود و استراتژی جدیدی را آغاز کند که بر جذب استعدادهای جوان فرانسوی متمرکز است نه نام ستاره ها. بارسلونا می خواهد این بازیکن آرژانتینی را به نیوکمپ بازگرداند. (آینه روزانه)

برای ایجاد فضا برای مسی، بارسلونا می تواند به پیشنهادات رافینیا وینگر که مورد علاقه نیوکاسل است گوش دهد. (موندو دپورتیوو)

بارسلونا همچنین می‌خواهد در تابستان امسال پیر امریک اوبامیانگ و انگولو کانته، دو تیم چلسی را به صورت رایگان به خدمت بگیرد. (آینه روزانه)

استون ویلا در حال آماده سازی یک خرید دوبل 55 میلیون پوندی برای کایل واکر و کالوین فیلیپس دو نفره منچسترسیتی است. (فوتبال اینسایدر)

دفاع چپ به عنوان منطقه ای برای پیشرفت احتمالی من سیتی شناخته شده است که آرون هیکی از برنتفورد را هدف 30 میلیون پوندی معرفی کرده است. (خورشید اسکاتلندی)

یکی دیگر از مدافعان کناری اسکاتلندی، کیران تیرنی از آرسنال، ممکن است در حرکت باشد زیرا نیوکاسل مطمئن است که قرارداد 30 میلیون پوندی را انجام می دهد. (آفتاب)

تاتنهام برای جذب لوئیک باده، مدافع میانی رن که به صورت قرضی در سویا می درخشد، ابراز علاقه کرده است. (آینه روزانه)

اخبار مرتبط