سر تیتر

آخرین اخبار
آخرین مشاجره دیبالا و آلگری قبل از ترک یوونتوس
یک رسانه ایتالیایی ماجرای آخرین درگیری لفظی ستاره آرژانتینی پیشین این تیم و سرمربی‌اش را فاش کرد.

اظهارات پنجشنبه شب پائولو دیبالا ستاره خط حمله تیم فوتبال رُم پس از باخت 2 بر یک این تیم برابر رئال بتیس در هفته سوم مرحله گروهی لیگ اروپا، اندک تردیدی که درباره عدم سازش او با سرمربی سابقش در یوونتوس، ماسیمیلیانو آلگری وجود داشت را از بین برد. دیبالا در پایان فصل گذشته با امتناع باشگاه یوونتوس از تمدید قراردادش، بازیکن آزاد شد و به رم پیوست. او از بدو پیوستن به جالوروسی رابطه خوبی با سرمربی جدیدش ژوزه مورینیو برقرار کرده که همین موضوع سبب مقایسه شدن ارتباط او با این مرد پرتغالی و رابطه‌اش با آلگری شده است.

دیبالا بیش از یک بار با آلگری درگیری لفظی داشت و اغلب اوقات این دو هنگام صحبت در چشمان یکدیگر نگاه نمی‌کردند. با وجود اظهارات دیبالا پس از ترک یووه مبنی بر اینکه با آلگری مشکلی نداشته، کاملاً واضح بود که این دو نفر چندین بار با یکدیگر مشاجره داشتند که دلیل آن هم اغلب مربوط به امور فنی و سبک بازی و تمرینات تیم بود.

اکنون نشریه گاتزتا دلواسپورت ایتالیا از آخرین مشاجره میان دیبالا و آلگری پرده برداشته است، اتفاقی که در ماه مارس سال جاری رخ داد، بعد از آنکه یوونتوس به دست ویارئال از مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا حذف شد. طبق گزارش نشریه چاپ میلان، دیبالا و خوان کوادرادو دفاع راست یوونتوس قبل از بازی برابر سالرنیتانا در سری A به دفتر آلگری می‌روند تا از او درخواست اعمال تغییراتی جزئی در برنامه‌های تمرینی‌اش داشته باشند. گویا این دو از سرمربی ایتالیایی می‌خواهند که زمان استراحت بیشتری به بازیکنان تیم بدهد و در شیوه تمرینات تیم تغییری جزئی اعمال کند که درخواست آنها به آلگری برمی‌خورد و او در پاسخ می‌گوید: «تو پائولو! تو داری چنین درخواستی از من می‌کنی؟». این‌طور می‌شود که مشاجره بالا می‌گیرد و بازیکن آرژانتینی و هم‌تیمی کلمبیایی‌اش اتاق سرمربی‌شان را ترک می‌کنند.

آلگری در اولین نشست خبری پس از آن اتفاق به بروز اختلاف میان او و دو بازیکن تیمش اعتراف کرد اما درباره جزئیات آن چیزی نگفت. او اظهار داشت: آنها از من درخواستی داشتند و من هم پاسخ منفی دادم. هیچ اتفاقی نیفتاد. آنها فهمیدند که همه چیز روبراه است. بعد از تمرین صبح امروز، ما در کمپ می‌مانیم، چون بازی حساسی داریم و باید تمرکز و آرامش‌مان را حفظ کنیم.

دیبالا هم پنجشنبه شب به تفاوت در رویکردش نسبت به مورینیو و آلگری اعتراف کرد و گفت: باید واضح بگویم و این هم جنجال نیست. من و آلگری درباره شیوه انجام بازی اختلاف نظر داشتیم اما این‌طور هم نبود که هر روز با هم بحث کنیم. آلگری یکی از مربیانی بود که در سال‌های حضورم در یوونتوس بیشترین کمک را برای پیشرفتم کرد. می‌دانم که حرف‌هایم در فضای مجازی جنجال‌ساز می‌شوند اما من قطعاً چنین هدفی ندارم.