انفجار دانه های برف اوله گونار سولسشر در رختکن منچستریونایتد

اوله گونار سولسشر مدعی شده است که بازیکنانی که او در منچستریونایتد مدیریت می کرد در رختکن اولدترافورد در دهه 1990 و 2000 زنده نمی ماندند و برخی از آنها را دانه های برف نامید.

اوله گونار سولسشر اسطوره شیاطین سرخ در پایان سال 2018 به عنوان سرمربی موقت به باشگاه بازگشت، اما پس از یک عملکرد عالی که شامل حذف پاری سن ژرمن از لیگ قهرمانان اروپا بود، به طور دائم این پست را دریافت کرد.

یونایتد زیر نظر سولسشر گام‌های بزرگی برداشت، به‌ویژه سه مقام اول را پشت سر هم در لیگ برترانگلیس ثبت کرد و تنها فینال لیگ اروپا 2021 را در ضربات پنالتی به ویارئال باخت. اما زمانی که آنها خود را برای یک چالش قهرمانی آماده کردند، باشگاه یک بار دیگر از هم جدا شد.

خرید جیدون سانچو، رافائل واران و کریستیانو رونالدو نتوانست فاصله بین منچسترسیتی و لیورپول را پر کند. سولسشر در نوامبر 2021 اخراج شد و آنها فصل را با کمترین امتیاز در دوران لیگ برتر به پایان رساندند.

آخرین اخبار منچستریونایتد را اینجا بخوانید

سولسشر اغلب به خاطر مدیریت و توانایی اش در گرد هم آوردن یک تیم شکست خورده مورد ستایش قرار می گرفت، اما در سخنرانی خود در هتل مرکور منچستر پیکادلی در روز جمعه، به برخی از ستاره هایی که زیر نظر او کار می کردند پاسخ داد و آنها را با چهره های کلیدی مقایسه کرد. با به عنوان بازیکن

"بچه ها در آن رختکن کاملاً فوق العاده بودند. کیانو [روی کین] رهبر بود، کسی که همه به او نگاه می کردند. دیوید می جوکر، دلقک بود. گری [نویل] هنوز شلوغ ترین و شلوغ ترین آن زمان بود. نیکی [بات] و گیگزی [رایان گیگز] سرگرمی‌کنندگان بودند.» سولسشر گفت.

"این فقط یک رختکن فوق العاده بود. برنده ها، که از باخت متنفر بودند. آنها چند دعوا داشتند، مثل شما، بعد از بازی های بد. شما باید یکدیگر را تکان می دادید.

اگر الان این کار را با پسرها انجام دهید، آنها برای پدرشان، یا مادرشان، یا مامورانشان... دانه های برف خواهند گرفت.

سولشایر برای اولین بار از زمان اخراجش در روز شنبه، زمانی که منچستریونایتد میزبان وولوز در لیگ برتر بود، به اولدترافورد بازخواهد گشت.

بازی انفجار یکی از محبوب‌ترین بازی‌های کازینو آنلاین است که در سایت مای بت پلاس نیز در دسترس است. این بازی شانسی به شما اجازه می‌دهد تا با پیش بینی بر روی انفجار یک مواد منفجره، درآمد بسیار بالایی کسب کنید. با انتخاب میز‌های با حداقل و حداکثر پیش بینی متفاوت، شما می‌توانید با توجه به سلیقه و تجربه خود، به این بازی بپردازید. بازی انفجار هیجان بسیار زیادی را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد و با دریافت جوایز بسیار بزرگ، شما می‌توانید به راحتی درآمد خود را افزایش دهید. همچنین، با استفاده از بونوس‌هایی که در این بازی در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید در شانس‌های برنده شدن خود افزایش قابل توجهی ببخشید. به مای بت پلاس مراجعه کنید و با شرکت در بازی انفجار، به یک تجربه پر هیجان دست یابید.

اخبار مرتبط