باشگاه های لیگ برتر علاقه خود را به الکس اسکات ابراز کردند

خبرورزشی3 می‌گوید چند تیم لیگ برتری علاقه‌مند به جذب الکس اسکات هافبک بریستول سیتی در تابستان امسال هستند.

الکس اسکات این بازیکن 19 ساله از زمانی که از زادگاهش گرنزی نقل مکان کرد، طی دو فصل گذشته خود را به عنوان یکی از درخشان ترین ستاره های جوان قهرمانی تثبیت کرده است.

اما منابع به khabarvarzeshi3 گفته اند که اسکات مشتاق است تا تابستان امسال اشتون گیت را ترک کند و باید پیشنهادات زیادی روی میز داشته باشد.

برایتون، برنتفورد، لیدز یونایتد و نیوکاسل یونایتد همگی علاقه خود را برای گرفتن اسکات از بریستول سیتی ابراز کرده اند، در حالی که اورتون، لیورپول، ناتینگهام فارست و شفیلد یونایتد که به تازگی ارتقا یافته نیز وضعیت نقل و انتقالات او را زیر نظر دارند.

اسکات همچنین طرفدارانی را از سراسر اروپا به خود جلب می کند - تصور می شود که آتالانتا، بولونیا، موناکو و RB لایپزیگ همگی در هفته های اخیر بازی ملی زیر 20 ساله انگلیس را تماشا کرده اند.

اعتقاد بر این است که بریستول سیتی به دنبال 30 میلیون پوند برای جدایی از اسکات است و سرمربی نایجل پیرسون اخیراً در مورد آینده این بازیکن جوان صحبت کرده است.

"من فکر می کنم الکس اسکات دو فصل واقعاً خوب در مسابقات قهرمانی برای ما داشت که قابل توجه است که بگوییم او فقط 19 سال دارد و یکی از موفق ترین و ثابت ترین بازیکنان ما بوده است. اما برای کسی که او را از اینجا دور کند هزینه گزافی دارد. او گفت: "به هیچ وجه خودمان را کم فروشی نخواهیم کرد. و به همین دلیل مهم است که بازیکنان جوان را با قراردادهای طولانی مدت جذب کنیم."

اسکات می تواند در هر نقطه ای از خط هافبک بازی کند و حتی گاهی به عنوان وینگر به کار گرفته شده است، اگرچه طبیعتاً شماره هشت است.

اخبار مرتبط