بازی میلان اینتر از دید اینزاگی سرمربی اینتر

سرمربی اینتر می‌گوید که بازی فردای تیمش با میلان در دور برگشت از مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا یکی از مهمترین بازی‌های تاریخ باشگاه اینتر است.

سرمربی تیم فوتبال اینترمیلان، سیمونه اینزاگی، در کنفرانس خبری قبل از بازی دور برگشت نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا با تیم میلان، اظهار کرد که همیشه به هر بازی با دیدگاه یکسانی نگاه می‌کند. او گفت که می‌دانند بازی فردا به‌عنوان یکی از مهمترین بازی‌های تاریخ باشگاه اینتر است و با شایستگی نسبت به حریف در بازی رفت برتری 2 بر صفر کسب کردند، اما در بازی دوم سعی نخواهند کرد که فقط بازی را مدیریت کنند، بلکه سعی می‌کنند به شیوه مخصوص اینتر بازی کنند و با این حال، می‌دانند که تیمی قدرتمند مقابل آنها قرار خواهد گرفت.

او به سوالی درباره اینکه آیا از این قبیل پیش‌بینی‌ها برای تیمشان در زمانی که در گروهی با بایرن مونیخ و بارسلونا همگروه شدند، وجود داشت، پاسخ داد که زمانی که قرعه‌کشی مرحله گروهی انجام شد، کمی ناامیدی در میان آنها وجود داشت اما همچنین به کادر فنی و بازیکنانش گفت که حتی تیم‌های بارسلونا و بایرن هم بابت این قرعه خوشحال نیستند. اما همینکه در آستانه صعود به فینال هستند، از بابت فردا شکی ندارد و هواداران همیشه در شرایط بد و خوب کنار آنها بوده‌اند.

اینزاگی گفت که می‌دانند 90 دقیقه تا تحقق رؤیایشان باقی مانده است و اینکه در فینال جام حذفی ایتالیا هستند.

بازی انفجار یکی از محبوب‌ترین بازی‌های کازینو آنلاین است که در سایت مای بت پلاس نیز در دسترس است. این بازی شانسی به شما اجازه می‌دهد تا با پیش بینی بر روی انفجار یک مواد منفجره، درآمد بسیار بالایی کسب کنید. با انتخاب میز‌های با حداقل و حداکثر پیش بینی متفاوت، شما می‌توانید با توجه به سلیقه و تجربه خود، به این بازی بپردازید. بازی انفجار هیجان بسیار زیادی را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد و با دریافت جوایز بسیار بزرگ، شما می‌توانید به راحتی درآمد خود را افزایش دهید. همچنین، با استفاده از بونوس‌هایی که در این بازی در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید در شانس‌های برنده شدن خود افزایش قابل توجهی ببخشید. به مای بت پلاس مراجعه کنید و با شرکت در بازی انفجار، به یک تجربه پر هیجان دست یابید.

اخبار مرتبط