سر تیتر

آخرین اخبار
اینزاگی: مقابل بایرن مونیخ باید نشان دهیم از شکست در دربی درس گرفته‌‌ایم
سرمربی تیم فوتبال اینتر اعتقاد دارد مصاف با باواریایی‌ها فرصت خوبی است تا شاگردان او نشان دهند که از شکست در بازی قبلی‌شان درس گرفته‌اند.

سیمونه اینزاگی سرمربی تیم فوتبال اینتر در نشست خبری پیش از بازی امشب (چهارشنبه) تیمش برابر بایرن مونیخ در هفته اول رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا، به خبرنگاران گفت: شکست‌ها باید به فرصت تبدیل شوند. ما بازی شنبه شب (دربی میلان که اینتری‌ها آن را 3 بر 2 باختند) را بررسی کردیم. در برخی دقایق آن بازی عملکردمان خوب بود، اما تنها دو گل زدیم. ما تا زمانی که بازی یک - یک مساوی بود، بر اوضاع مسلط بودیم. با توجه به عملکردی که داشتیم حق‌مان تساوی بود، اما الان بازی دیگری است و ما باید بیشتر کار کنیم و این شامل خود من هم می‌شود. بازی در خانه و برخورداری از حمایت هواداران به ما کمک خواهد کرد. ما می‌دانیم که با حریف قدرتمندی روبه‌رو هستیم و گروه بسیار سختی داریم، اما این بازی باید فرصتی برای جبران ناکامی دربی باشد.

اینزاگی افزود: من دو بازی اخیر بایرن مونیخ را دیده‌ام. آنها اگرچه مساوی کردند، اما از نظر آماری بسیار بهتر از رقبای خود بودند. بایرن مونیخ از نظر انسجام بازی هنوز هم یکی از بهترین باشگاه‌های اروپاست. انتقادات؟ این هم بخشی از فوتبال است و من از انتقادات سازنده استقبال می‌کنم، چون انگیزه‌بخش هستند. من اما باید تصمیماتم را براساس منافع اینتر بگیرم.

سرمربی اینتر در پایان با اشاره به خطرناک‌ترین مهاجمان دو رقیب تیمش سادیو مانه در بایرن مونیخ و روبرت لواندوفسکی در بارسلونا، درباره اینکه کدامیک از آنها برای تیم او خطرناک‌تر خواهند بود، عنوان کرد: ما در دو بازی فصل گذشته‌مان برابر لیورپول توانایی‌های سادیو مانه را دیدیم. لوا هم بازیکن طراز اولی است. در یک ماه و نیم آینده ما چهار بار با این دو تیم روبه‌رو خواهیم شد که بازی‌های هیجان‌انگیزی خواهند شد.