تن‌هاخ: کاملاً بر بازی مسلط بودیم  کاسمیرو فوق‌العاده است
به گزارش خبرگزاری تسنیم، اریک تن‌هاخ در پی برتری 3 بر یک شب گذشته (شنبه) شاگردانش مقابل ریدینگ دسته اولی در دور چهارم جام حذفی انگلیس و راهیابی به مرحله یک‌هشتم نهایی این رقابت‌ها گفت: در 60 دقیقه اول عملکرد واقعاً خوبی به نمایش گذاشتیم. فکر می‌کنم ما کاملاً بر بازی مسلط بودیم و مالکیت توپ را در اختیار داشتیم. در نیمه اول چند موقعیت خوب داشتیم و همچنین یک گل توسط رشفورد به ثمر رساندیم که نمی‌دانم چرا آن گل مردود اعلام شد. ما از فضاهای پشت مدافعان ردینگ با سرعت بالای خود به خوبی استفاده و موقعیت‌هایی هم خلق کردیم. در انتقال توپ از خط دفاع واقعاً خوب عمل کردیم و تنها یک لحظه پیش از پایان نیمه اول بود که تمرکز لازم را نداشتیم. قبل از آن اما فکر می‌کنم ما چهار، پنج یا شش موقعیت بسیار خوب خلق کردیم و تنها چیزی که کم داشتیم، ضربه پایانی بود. سپس و بعد از آغاز نیمه دوم، خیلی سریع 2 بر صفر در نتیجه پیش افتادیم.

اریک تن‌هاخ در پی برتری 3 بر یک شب گذشته (شنبه) شاگردانش مقابل ریدینگ دسته اولی در دور چهارم جام حذفی انگلیس و راهیابی به مرحله یک‌هشتم نهایی این رقابت‌ها گفت: در 60 دقیقه اول عملکرد واقعاً خوبی به نمایش گذاشتیم. فکر می‌کنم ما کاملاً بر بازی مسلط بودیم و مالکیت توپ را در اختیار داشتیم. در نیمه اول چند موقعیت خوب داشتیم و همچنین یک گل توسط رشفورد به ثمر رساندیم که نمی‌دانم چرا آن گل مردود اعلام شد. ما از فضاهای پشت مدافعان ردینگ با سرعت بالای خود به خوبی استفاده و موقعیت‌هایی هم خلق کردیم. در انتقال توپ از خط دفاع واقعاً خوب عمل کردیم و تنها یک لحظه پیش از پایان نیمه اول بود که تمرکز لازم را نداشتیم. قبل از آن اما فکر می‌کنم ما چهار، پنج یا شش موقعیت بسیار خوب خلق کردیم و تنها چیزی که کم داشتیم، ضربه پایانی بود. سپس و بعد از آغاز نیمه دوم، خیلی سریع 2 بر صفر در نتیجه پیش افتادیم.

سرمربی هلندی منچستریونایتد همچنین در تمجید از هافبک برزیلی‌اش که در این دیدار دو گل به ثمر رساند، اظهار داشت:  ما می‌دانیم که کاسمیرو بازیکن بزرگی است و در رئال مادرید با کروس و مودریچ عالی بود. او قادر به گلزنی هم هست. ما کاسمیرو را به‌عنوان بخشی از نیروی تهاجمی خود می‌بینیم و او نیز از بازی در این پست لذت می‌برد. کاسمیرو فوق‌العاده است. او جلوی خط دفاعی ما همیشه موقعیت‌های خوبی را از حریف می‌گیرد. او می‌تواند توپ را در اختیار خود نگه دارد، می‌تواند پاس درست بدهد، بنابراین می‌تواند به بازی سرعت ببخشد و در صورت لزوم می‌تواند گلزنی کند.

‌منچستریونایتد به دنبال جذب کیه‌زا

وی همچنین درباره ثبت یازدهمین برد متوالی شاگردانش در ورزشگاه اولدترافورد خاطرنشان کرد: ورزشگاه اولدترافورد یک دژ است، اما همیشه بازی بعدی وجود دارد و حریف انگیزه خواهد داشت و ما باید از آن آگاه باشیم. باید مطمئن شویم که در هنگام شروع بازی بعدی‌مان تمرکزی درست و انرژی مناسبی داشته باشیم.

تن‌هاخ در پایان خاطرنشان کرد: ما برای کسب عناوین و جام‌ها اینجا هستیم، اما راه طولانی در پیش داریم. ما در حال ساختن تیم هستیم، باید سرمایه‌گذاری زیادی انجام دهیم و سخت کار کنیم.