لوکا مودریچ قرارداد خود را با رئال مادرید یک ساله تمدید کرد
باشگاه رئال مادرید قرارداد جدیدی را با لوکا مودریچ اسطوره باشگاهش امضا کرد و مدت حضور او در برنابئو را حداقل یک سال دیگر تا سال 2024 تمدید کرد.

مودریچ که در سال 2012 از تاتنهام به رئال پیوست، وارد فصل دوازدهم با لوس بلانکوس می شود.

این کهنه سرباز کروات تاکنون 488 بار برای این باشگاه بازی کرده است، قرار است از 500 بازی در مراحل اولیه فصل آینده فراتر رود و 23 جام از جمله پنج لیگ قهرمانان اروپا را به دست آورده است.

مودریچ به شریک قدیمی خود تونی کروس پیوست تا آینده خود را به رئال پس از تایید قرارداد جدید آلمانی در اوایل این ماه، قول دهد.

آخرین اخبار رئال مادرید، شایعات نقل و انتقالات و شایعات را بخوانید

خوراک

khabarvarzeshi3 در ماه می گزارش داد که مودریچ . این انتخاب علی‌رغم رقابت برای مکان‌هایی مانند اورلین چوآمنی، ادواردو کاماویگا و فدریکو والورده، و همچنین خرید مورد انتظار جود بلینگهام انجام شد.

دنی سبایوس، کاپیتان جدید باشگاه ناچو و بازگشت قرضی براهیم دیاز نیز در تابستان امسال قراردادهای جدیدی را امضا کردند. با این حال، کریم بنزما، مارکو آسنسیو و ماریانو دیاز همگی به عنوان بازیکن آزاد نقل مکان کردند و ادن هازارد نیز یک سال زودتر از قراردادش آزاد شد.

با وجود اینکه مودریچ در هفته های ابتدایی فصل 37 ساله شد، در فصل 2022/23 برای رئال همچنان مهم بود. اگرچه این بازیکن نسبت به سال‌های گذشته بازی‌های کمتری در لالیگا را شروع کرد، اما همچنان 52 بازی در تمام رقابت‌ها انجام داد.

مودریچ مدت کوتاهی پس از شروع فصل 2023/24 38 ساله خواهد شد و تا زمان پایان قرارداد یک ساله جدیدش در سال آینده، به تولد 39 سالگی خود نزدیک خواهد شد.

اکنون گوش کن

در نسخه این هفته Talking Transfers، بخشی از شبکه پادکست khabarvarzeshi3، گریم بیلی و شان والش به توبی کادورث پیوستند تا در مورد آخرین اخبار نقل و انتقالات صحبت کنند. در دستور کار، رویکرد آرسنال برای جورین تیمبر، کای هاورتز و دکلان رایس، مهاجرت بازیکنان چلسی به عربستان سعودی، مویزس کایسیدو، کایل واکر، برنامه‌های دروازه‌بانی منچستریونایتد و موارد دیگر است!

اگر نمی توانید این جاسازی را ببینید، برای گوش دادن به پادکست اینجا را کلیک کنید!

اخبار مرتبط