دنی آلوز شایسته تقدیر است
سرمربی بلوگرانا در مصاحبه‌ای قبل از آخرین بازی پیش فصل تیمش، به اظهار نظر در مورد شرایط باشگاه و انتظارات هواداران پرداخت.

فردا شب و در دیداری که تحت عنوان جام خوان گمپر برگزار می‌شود، بارسلونا به مصاف پوماس مکزیک خواهد رفت. ژاوی سرمربی بارسلونا در مصاحبه‌ای قبل از بازی فردا، روحیه تیمش را مثبت ارزیابی کرد.
 به گزارش مارکا ژاوی هیچ شکی در مورد تیمش ندارد. البته خوش بینی های روز افزون ممکن است فشار بیشتری به این مربی جوان و اسپانیایی وارد کند. با این حال ژاوی از آزمایش های آتی نمی‌ترسد.

سرمربی بارسلونا در نشست خبری قبل بازی مقابل پوماس، به مارکا گفت: "[روحیه] تیم بسیار خوب است؛ احساسات مثبتی در تمرینات مشاهده کردم. همه بازیکنان شدید و با ریتمی مناسب تمرین می‌کنند. تور آمریکا در روند آماده‌سازی‌مان اثر مثبتی داشت. امسال هدفمان کسب جام و ارائه‌ی فوتبال زیباست. می‌خواهیم هوادارانمان را، آنگونه که شایسته هستند، شاد کنیم."
ژاوی افزود:

 ما این هفته تمریناتی در هوای گرم داشتیم. این تمرینات شور و شوق زیادی بین بازیکنان ایجاد کرد و دیروز نمونه‌ای از این اشتیاق را در مصاحبه روبرت [لواندوفسکی] دیدم. 
ژاوی درمورد طرفداران خاطر نشان کرد:

 ما به هواداران نیاز داریم؛ آنها انگیزه و اشتیاق اصلی را ایجاد می‌کنند. پس از اینکه چند فصل در کنارمان نبودند، این فصل حضورشان برایمان خیلی مثبت خواهد بود. ما تلاش می‌کنیم عملکردی درخشان داشته باشیم تا آنها به تیمشان افتخار کنند. 
ژاوی در نهایت درمورد پوماس که دنی آلوز را در ترکیب خود دارد، گفت:

  پوماس رقیبی قدرتمند است که سبک بازی خودشان را دارند. آنها مربی خوبی دارند و علاوه بر دنی از بازیکنان خوب دیگری نیز بهره می‌برند. آنها سالویو را در اختیار دارند که مهارش دشوار خواهد بود؛ معمولا سه دفاعه بازی می‌کنند. در مجموع حریف آسانی نیستند و بازی با آنها پیچیدگی‌های خاص خودش را دارد. این آخرین بازی در پیش فصل است و سعی می‌کنم به تمام بازیکنان بازی دهم.
ژاوی در پایان درمورد دنی آلوز گفت:

 دنی آلوز به نیوکمپ برمی‌گردد. وقتی میخواستم به دنی اطلاع دهم که باید باشگاه را ترک کند، از او سپاسگزاری کردم و گفتم که شایسته تقدیر است. من با رئیس صحبت کرده‌ام و از او خواستم تا از آلوز تقدیری صورت گیرد.

اخبار مرتبط