از كاپيتانِ نراتزوري تا زردترين بازيكن جهان
مائورو ايكاردي اين روزها حتا در تركيب ذخيره هاي پاري سن ژرمن هم جايي ندارد. او حتا با تيم تمرين هم نمي كند و رفتارش به شكلي است كه گويي بازنشسته شده. انتخاب هاي غلط در زندگي شخصي ايكاردي به شكلي پيش رفت تا بازيكني كه روزگاري با گابريل باتيستوتا مقايسه مي شد و بازوبند كاپيتاني تيم بزرگي چون اينتر را به بازو مي بست، اين روزها فقط با ٢٩ سال سن، در فكر پيوستن به باشگاهي تركيه اي باشد.


مائورو ايكاردي و همسرش واندا نارا پرحاشيه ترين زوج ورزشي اين روزها هستند. در حقيقت بايد گفت هم چنان پر حاشيه هستند. آن ها پس از ماجراي ازدواج غيرقابل متعارفي كه داشتند، مدت ها تيتر مطبوعات و رسانه هاي ورزشي بودند.
مشكل از جايي شروع شد كه انگار واندا نارا (كه به خوديِ خود هويتي نداشت) از اين در مركز توجه بودن خوشش آمد.
او برنامه اي براي تيم اينتر ميزباني مي كرد. زماني كه اينتر روزهاي افت خود را با انبوهي از بدهي پشت سر مي گذاشت، تنها يك ستاره براي نراتزوري مي درخشيد و او كاپيتان اين تيم يعني ايكاردي بود.
واندا نارا در برنامه اش تمام سعي خود براي جلب كردن توجه ديگران به خودش را مي كرد. او ديگر بازيكن هاي تيم را نالايق خطاب مي كرد. از مديريت باشگاه ايراد مي گرفت و در نهايت باعث خروج همسرش مائورو از آبي مشكي هاي ميلان شد.

ايكاردي و نارا به پاريس آمدند و از ماجراي خيانت تا پُست هاي مجازي بر عليه هم ديگر، همه و همه باعث شد زندگي يكي از پراستعدادترين مهاجم هاي آرژانتين تبديل به سريالي تركيه اي شود.
اين در صورتي بود كه مائورو اولين تقاص اش را با ازدواجش پس داده بود. واندا همسر مكسي رودريگز بود كه شيفته ايكاردي شد و به همسرش خيانت كرد. ايكاردي مي دانست لحظه اي كه رابطه اش با همسر سابق هم تيمي اش در تيم ملي را علني كند با او برخورد خواهد شد. اولين بازخورد منفي از دوست صميمي رودريگز يعني همه كاره ي تيم ملي آرژانتين، ليونل مسي بود. مسي و تيم ملي آرژانتين مائورو را طرد كردند.

بنابراين وقتي ماجراي اينتر هم پيش آمد ايكاردي ترجيح داد در تيمي چون پي اس جي با دستمزد قابل توجه بازي كند. جايي كه پرداختن به حاشيه ها باز هم او را نيمكت نشين كرد.

اين روزها ايكاردي قصد دارد به يكي از باشگاه هاي تركيه بپيوندد و سطح اول فوتبال را فراموش كند. او روزگاري كاپيتان و همه كاره ي پاتزا اينتر بود. اما در حال حاضر بايد (در آخرين حاشيه) بايد در دادگاه حاضر شود تا جوابگوي شكايت مستخدم اش از واندا نارا باشد.

ماجرا اين است كه واندا نارا پس از چند بار قصد جدايي و منتفي شدن قضيه در خانه هم با مستخدم شخصي خانواده بسيار بد رفتار مي كرده. اين مستخدم با اسم نورا كولوسيمو از زمان زندگي در ميلان همراه اين خانواده بوده و حالا واندا را متهم به آزار كرده است. واندا متهم است كه از الفاظ ركيك و توهين آميز و حتا تبعيض آميز بر عليه اين مستخدم استفاده كرده است.

از همين رو، ستاره اسبق اينتر و شايد درست است بگوييم پاري سن ژرمن و تيم ملي آرژانتين تا چند روز ديگر بايد در دادگاه حاضر شود تا جوابگوي علت توهين هاي همسرش به مستخدم شان باشد.

 

اخبار مرتبط