لوكاكو مدل مي شود، فوتباليست نه
روملو لوكاكو مهاجم با تجريه اينتر با آرزوها و حاشيه هاي زياد به ميلان بازگشت تا به گفته خودش تيم مورد علاقه اش را در رسيدن به عنوان قهرماني كمك كند. او تا اين جاي فصل نمايش خوبي از خود به جا نگذاشته و سپس بخاطر مصدوميت اينتر و تيم ملي بلژيك را همراهي نكرد. در عوض او در ميان شلوغي تقويم بازي هاي ملي و باشگاهي مدل كلوين كلاين شده است و عكس هاي جديدش تقريبا در نقاط مختلف اروپا ديدا مي شود.


لوكاكو كه با قراردادي قرضي از چلسي به اينتر آمده شرايط خوبي در رختكن نراتزوري ندارد و نتوانسته هيچ كمكي به تيم اش كند. او با مصدوميت اخيرش تقابل با بايرن مونيخ را از دست داد و اكنون هم خبر رسيده مصدوميت اش به طور كامل برطرف نشده است و بازي هاي مهم پيش روي اينتر را از دست مي دهد.

اما لوكاكو اين فرصت را غنيمت شمرده به مدلِ كلوين كلاين شده است. در بحبوحه بازي هاي ليگ ملت هاي اروپا عكس هاي لوكاكو و لباس هاي زير كلوين كلاين تقريبا در اكثر كشورهاي مطرح اروپايي كه با اين برند مشهور قرارداد دارند ديده مي شد. تبليغاتي كه اتفاقن بخاطر جسته منحصر به فرد لوكاكو مورد استقبال قرار گرفته است. شايد اين آغاز راه جديدي براي مهاجم ٢٩ ساله بلژيكي باشد.

در دنياي فوتبال ولي حرف از اين كارها گذشته است. اينتر در شرايط نه چندان خوبي در سري آ قرار دارد و تقريبا رقابت اصلي را به ناپولي، آتلانتا و البته شگفتي ساز بي چون و چراي اين فصل يعني اودينزه باخته است.
در ليگ قهرمانان وضعيت وخيم تر است. اينتر در گروه مرگ قرار دارد. تقريبا مي توان بايرن مونيخ را تيم اول صعود كننده اين گروه دانست. بنابراين رقابت بايد ميان اينتر و بارسلونا ادامه پيدا كند. بارسا تا پيش از اين كه مصدوميت هاي بازيكنانش تبديل به پاندمي شود نتايج قابل قبولي (جز باخت به بايرن) ثبت كرده بود. در حقيقت اينتر براي صعود بايد رقيب مستقيم اش بارسا را در جوزپه مه آتزا ببرد.

اينتر پس از آغاز مجدد بازي هاي باشگاهي بايد به ديداد جالوروسي برود و با رُم مدعي امسال مورينيو ديدار كند و سپس ميزبان بارسلونا خواهد بود.
لوكاكو در هر دو بازي غايب است و شايد پس از اين هفته سرنوشت ساز به تركيب بازگردد.
تنها خبر خوب براي سيمونه اينزاگي بازگشت هاكان چالهان اوغلو از مصدوميت و حضور در دو بازي مذكور است.