سایه توخل برسر ناگلسمان
سرمربی پیشین چلسی گزینه‌ای جدی برای جانشینی یولیان ناگلسمان در بایرن مونیخ به شمار می‌رود.

بایرن مونیخ بدترین شروعش در طول 12 سال اخیر رقابت‌های بوندس‌لیگا را داشته و در چهار بازی اخیر خود در این رقابت‌ها موفق به کسب برد نشده‌ و همین سبب شده تا جایگاه یولیان ناگلسمان در این تیم به خطر بیفتد. در حالی که مدیران باشگاه بایرن مونیخ حمایت خود از این مربی 35 ساله را اعلام کرده‌اند اما او سایه توماس توخل را بالای سر خود حس می‌کند.

بر اساس گزارش نشریه «بیلد» آلمان؛ توماس توخل که اخیراً از سمت سرمربیگری چلسی اخراج شد، تهدیدی نامرئی برای ناگلسمان است. طبق این گزارش؛ مدیران باشگاه بایرن مونیخ علاقه زیادی به این مربی آلمانی دارند و دستاوردهای او را تحسین می‌کنند، برای همین در صورتی که بایرن در ادامه فصل با ناگلسمان نتایج خوبی کسب نکند، توخل گزینه‌ای بسیار جدی برای جانشینی او خواهد شد. حسین صالیح میدزیچ مدیر ورزشی تیم فوتبال بایرن مونیخ علاقه زیادی به توماس توخل دارد.

اولیور کان مدیر اجرایی باشگاه بایرن مونیخ روز گذشته (یکشنبه) در گفت‌وگو با شبکه تلویزیونی «اسکای اسپورت آلمان» گفته بود: ما در حال حاضر به هیچ مربی دیگری فکر نمی‌کنیم و کاملاً از یولیان ناگلسمان مطمئن هستیم. باید هر چه سریع‌تر به مسیر درست بازگردیم. پس از بازی‌های ملی باید با تمام قوا به مصاف بایرلورکوزن برویم.

یولیان ناگلسمان بازیکنانش را در درجه اول مسئول چنین عملکردهایی می‌داند، به خصوص به دلیل موقعیت‌های زیادی که از دست می‌دهند و او معتقد است که بازیکنانش قدر موقعیت‌هایی که در یک‌سوم زمین حریف به دست می‌آورند را به خوبی نمی‌دانند. 

بایرن در حال حاضر با کسب سه برد، سه تساوی و یک شکست از هفت بازی اولش و با 12 امتیاز در رده `پنجم جدول رده‌بندی لیگ دسته اول آلمان است و با یونیون برلین صدرنشین پنج امتیاز اختلاف دارد.

اخبار مرتبط