پاری‌سن‌ژرمن مسیر انتقال واینالدوم به رُم را هموار کرد
باشگاه پاری‌سن‌ژرمن با قبول شرط باشگاه رُم، راه را برای انتقال هافبک هلندی‌اش به پایتخت ایتالیا را باز گذاشت.

باشگاه‌های رم و پاری‌سن‌ژرمن در آستانه نهایی کردن قرارداد انتقال جورجینیو واینالدوم به جالوروسی قرار دارند.

واینالدوم سال گذشته با پایان قراردادش با لیورپول به عنوان بازیکن آزاد به پاری‌سن‌ژرمن پیوست اما نتوانست انتظارات کادر فنی و مدیران باشگاه فرانسوی را جلب کند. در همین حال با تغییر در کادر فنی و ورود کریستوفر گالتیه به عنوان جانشین مائوریسیو پوچتینو، واینالدوم در فهرست بازیکنان مازاد قهرمان فصل گذشته لوشامپیونه قرار گرفت. به همین سبب هم او شخصاً موافق انتقالش به رم بود و باشگاه پاری‌سن‌ژرمن نیز خواسته‌اش را با قبول شرط رمی‌ها برای پرداخت بخشی از حقوق او برآورده کرد.

طبق گزارش نشریه گاتزتادلواسپورت ایتالیا؛ رمی‌ها اگرچه خواهان خرید واینالدوم بودند اما پرداخت تمام حقوق او برای‌ آنها غیرممکن بود و به همین دلیل تیم فرانسوی قبول کرده است که در پرداخت حقوق بازیکن 31 ساله‌اش با تیم ژوزه مورینیو شریک شود.

در عوض، آنها هم شروطی را برای طرف ایتالیایی تعیین کرده‌اند که به موجب آن رم در پایان فصل مجبور خواهد شد واینالدوم را به صورت قطعی از آنها بخرد. گفته می‌شود که رقم خرید قطعی این بازیکن کمتر از 6 میلیون یورو خواهد بود.

یکی از این شروط انجام شدن 30 بازی از سوی واینالدوم برای رم در تمامی رقابت‌ها و شرط دوم موفقیت جالوروسی در کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا است.

اخبار مرتبط