بهترین و بدترین بازیکنان چلسی مقابل بورنموث

فرانک لمپارد در نهایت با پیروزی غیرقابل قبول 3-1 در خارج از خانه مقابل بورنموث بعدازظهر شنبه اولین پیروزی دوران تصدی خود را به عنوان سرمربی موقت چلسی به دست آورد.

چلسی کمتر از نیم ساعت در شش بازی ابتدایی لمپارد در سکان هدایت آبی ها پیش بود. در یک مسابقه تقریباً یکنواخت در ورزشگاه ویتالیتی، چلسی پس از تنها 20 دقیقه مجموع حضور در مقابل، سه امتیاز کمیاب را از آن خود کرد.

کانر گالاگر در دقیقه نهم با یک ضربه سر مناسب به تیم میهمان برتری داد اما ماتیاس وینا از جناح چپ - نه برای اولین و نه آخرین بار در آن بعدازظهر - والس کرد تا در نیمه اول بازی را به تساوی بکشاند.

بورنموث بعد از این وقفه به طرز عجیبی بی حال بود، اما هنوز هم توطئه ای برای ایجاد یک درخواست قوی برای پنالتی داشت. کمک داور ویدیویی ضربه زدن تیاگو سیلوا به انگشتان پای دومینیک سولانکه را در محوطه جریمه بدون دست زدن به توپ تماشا کرد اما به جان بروکس توصیه نکرد که دوباره نگاه کند.

چلسی از شانس خوب خود در ده دقیقه پایانی از طریق یک مسیر آشنا برای بورنموث استفاده کرد. بنوا بادیاشیل با ضربه محکم حکیم زیچ در تیر خلاص وارد دروازه شد - گیلاس‌ها در این فصل 21 گل بی‌رقیب از توپ‌های مرده دریافت کرده‌اند.

ژائو فلیکس در دقیقه 86 گلزنی را کامل کرد و پس از اینکه رحیم استرلینگ از روی نیمکت بیرون آمد و از میان خط دفاعی بورنموث زخمی شد، توپ را از کنار نتو عبور داد. فلیکس اکنون بهترین گلزن باشگاه از زمان ورودش در ژانویه است - با مجموع سه گل در لیگ برتر.

در اینجا ستارگان و بدبوهای یک برد بسیار مورد نیاز برای چلسی آمده است.

بهترین بازیکن چلسی مقابل بورنموث

نونی مادوکه: 7/10

برای دومین بازی متوالی، مادوکه در میان آخرین سوسو زدن آتش سطل زباله چلسی در یک فصل، پرتوی کمیاب از امید ارائه کرد.

ورود با پای ناوگان در ژانویه بیش از هر بازیکن دیگری در زمین دریبل‌های بیشتری را انجام داد (پنج نفر) اما از مسئولیت‌های خود در انتهای زمین کوتاهی نکرد و با وظیفه‌شناسی به ترووه چالوبا کمک کرد تا در برابر چرخش‌های چپ بورنموث مبارزه کند.

بنوا بادیاشیل: 7/10

بادیاشیل با قدم گذاشتن در جایگاهی که وسلی فوفانا مصدوم را خالی کرده بود، یک مورد قانع کننده برای طولانی کردن حضورش در این تیم مطرح کرد، حتی اگر این بازیکن فرانسوی قبل از پایان فصل آمادگی جسمانی خود را به دست آورد.

یکی از گام های اشتباه با توقف پیشرفت بورنموث با یک خطای تاکتیکی که ممکن بود یک کارت زرد دریافت کند، اما یک حمله امیدوارکننده را خنثی کرد، به سرعت اصلاح شد. بدیاشیله نیز در مقابل دروازه چلسی را شکست و سومین فصل خود را پس از پیوستن به موناکو در ژانویه به دست آورد تا مطمئن شود که این پربارترین دوره از دوران جوانی این مدافع خواهد بود.

آخرین اخبار چلسی را اینجا بخوانید

بدترین بازیکن چلسی مقابل بورنموث

Mykhaylo Mudryk: 3/10

در حالی که مادوکه سمت راست را مسحور می کرد، مودریک یک ساعت در جناح چپ چلسی درگیر شد.

مهم‌ترین اتفاق برای مادریک ناقص، کارت زرد نیمه اول برای شبیه‌سازی بود. برخلاف پروانه‌های نئونی که با بال‌های باز شده روی گردن او جوهر می‌شوند، مادریک هنوز به رنگ آبی بلند نشده است.

تیاگو سیلوا: 4/10

پس از دو دهه فوتبال در سطح بالا، سیلوا می دانست که چه چیزی در راه است. یا اینطور فکر می کرد. این بازیکن 38 ساله به جای رد و بدل کردن کلمات تشویق کننده و یا ضربات 5 بالا در پی تکل آخر، پس از تماس با دومینیک سولانکه در محوطه جریمه چلسی، ناامیدانه سعی کرد از تماس چشمی با داور پرهیز کند.

به نوعی، علیرغم بررسی های خارجی VAR، این چالش بدون مجازات ماند - که باعث تسکین و تعجب سیلوا شد.

بازی انفجار یکی از محبوب‌ترین بازی‌های کازینو آنلاین است که در سایت مای بت پلاس نیز در دسترس است. این بازی شانسی به شما اجازه می‌دهد تا با پیش بینی بر روی انفجار یک مواد منفجره، درآمد بسیار بالایی کسب کنید. با انتخاب میز‌های با حداقل و حداکثر پیش بینی متفاوت، شما می‌توانید با توجه به سلیقه و تجربه خود، به این بازی بپردازید. بازی انفجار هیجان بسیار زیادی را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد و با دریافت جوایز بسیار بزرگ، شما می‌توانید به راحتی درآمد خود را افزایش دهید. همچنین، با استفاده از بونوس‌هایی که در این بازی در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید در شانس‌های برنده شدن خود افزایش قابل توجهی ببخشید. به مای بت پلاس مراجعه کنید و با شرکت در بازی انفجار، به یک تجربه پر هیجان دست یابید.

اخبار مرتبط