یوونتوس و خرید میلینکوویچ ساویچ
باشگاه یونتوس بر میزان تلاش‌های خود برای خرید هافبک صرب تیم فوتبال لاتزیو افزوده است و قصد دارد هر طور شده او را در ماه ژانویه به خدمت بگیرد.

باشگاه یوونتوس پیشنهاد قابل توجه را برای ارائه به لاتزیو جهت به خدمت گرفتن هافبک صرب این تیم، سرگی میلینکوویچ ساویچ آماده کرده است.

هافبک 27 ساله لاتزیو یکی از بهترین‌‌های کالچو طی فصول اخیر بوده است و در فصل جاری هم با هدایت مائوریتزیو ساری به عملکرد خوب ادامه داده چرا که در 5 گل و 7 پاس در 20 بازی او در سری A و لیگ اروپا به ثبت رسیده است.
قرارداد میلینکوویچ ساویچ با لاتزیو پایان فصل آینده اعتبار دارد و باشگاه پایتخت ایتالیا تلاش دارد که این قرارداد را تمدید کند اما خود بازیکن و نمایندگانش فعلاً از انجام این کار امتناع کرده‌اند و ترجیح می‌دهند که به همه پیشنهادها گوش کنند.

به گزارش توتومرکاتو، یوونتوس تصمیم گرفته است که در ماه ژانویه پیشنهادی 50 میلیون یورویی به علاوه پاداش به لاتزیو ارائه کند. در همین حال هواداران یوونتوس نیز در بازی اخیر تیم‌شان مقابل لاتزیو که با برتری 3 بر صفر بانوی پیر همراه بود، ستاره خط میانی لاتزیو را تشویق کردند او را برای پیوستن به بیانکونری ترغیب کنند. متقاعد کردن کلودیو لوتیتو برای فروش ستاره تیمش با رقمی کمتر از 100 میلیون یورو تا الان غیرممکن بوده اما با توجه به نزدیک شدن تاریخ پایان قرارداد فعلی بازیکن شاید شرایط تغییر کند.