رحيم استرلينگ (مرد سايه ها)
رحيم استرليگ اوايل تابستان امسال بدون جنجال و سروصدا سيتي را پس از سال ها ترك كرد و به چلسي ملحق شد. او در سيتي به شدت زير سايه بزرگ ستاره هاي ديگر قرار مي گرفت، گرچه اين واقعيت درخشش اش را زمان هايي كه در ميدان حاضر بود تحت تاثير قرار نمي داد. اما اين روزها در چلسي نيز همه به دنبال خريد ستاره ها ( مخصوصا شماره ٩) هستند و به گونه اي ديگر استرلينگ زير سايه ديگران قرار دارد.


رحيم كه دو فصل آخر در سيتي زياد از شرايط نيمكت نشيني اش  راضي نبود به چلسي رفت تا در تركيب اصلي يكي از قوي ترين تيم هاي ليگ برتر حضور داشته باشد. اما با وجود جدايي چند مهره كليدي خط حمله چلسي (ورنر و لوكاكو) بيشتر مديران و كادر فني باشگاه به دنبال جذب دي يونگ و ديپاي و اوباميانگ هستند. مسئه گل نزدن مهاجم نوك هاي چلسي به اندازه اي موضوع مهمي در لندن محسوب مي شود كه اين تيم هيچ مشكلي با جدايي ستاره اي چون حكيم زياش ندارد.

چلسي اين روزها با كاي هاورتز و ميسون مانت و استرليگ خط حمله اش را راهي مسابقات مختلف مي كند ولي نبود يك مهاجم هدف تمام عيار در تركيب تمام افكار طرفداران آبي هاي لندن را مخدوش كرده است.

اين فشار به روي تيم و حتا بازيكنان تازه وارد نيز محسوس است. استرلينگ در مقابل لستر دبل كرد ولي شاد به نظر نمي رسيد. او بار ديگر زير سايه بازيكناني است كه قرار است در دو روز باقي مانده به باشگاه بپيوندند.

در حقيقت پس از تغيير مديريت چلسي و روي كار آمدن تاد بولي اين تيم به حدي آشفته و عجول به نظر مي رسد كه علاوه بر نتايج و براي مثال باخت سه بر صفر برابر ليدز، كنترل جوخه خود را نيز از دست داده است.
آن ها به صورت كامل يك تيم آماده ي ديگر روي نيمكت دارند ولي تمام توجه شان به جذب بازيكن هاي مازاد بارسلونا است. اين پراكندگي افكار باعث مي شود تا بازيكن هاي حساسي نظير استرلينگ و زياش احساس امنيت لازم براي حضور در تركيب اصلي در ادامه فصل را از دست بدهند.

استرلينگ با وجود حضور تاثيرگذار در پيش فصل و چند بازي ابتداي فصل براي چلسي، خوشحال به نظر نمي رسد. اين اتفاق در مورد وينگر هاي ديگر تيم توخل هم صدق مي كند. حكيم زياش قصد بازگشت به آژاكس را دارد و كالوم هادسون اودوي هم در راه باير لوركوزن و همبازي شدن با سردار آزمون است.

بايد ديد با حضور احتمالي بازيكن هايي چون ديپاي و اوباميانگ در خط حمله اين تيم و اضافه شدن فرانكي دي يونگ به خط هافبك پرترافيك چلسي، چه تغييري در ميزان توجه هواداران و كادر فني آبي هاي لندن به داشته هاي ارزشمندشان ايجاد خواهد شد. آيا آن ها هم چنان به دنبال مهاجم نوك خواهند گشت يا متوجه مي شوند بازيكن ملي پوشي همچون رحيم استرلينگ اگر در شرايط امن بازي باشد، قادر خواهد بود همين كار را در كنار كاي هاورتز براي آن ها انجام دهد.

توخل در حال حاضر چلسي را با تركيب ٢-٥-٣ راهي مسابقات مي كند. به شكلي كه يك خط جلوتر از سه مدافع مركزي، سه هافبك مركزي بازي مي كنند و دو وينگر چپ و راست به صورت مداوم در كارهاي دفاعي و هجومي مشاركت مي كنند. در خط حمله تيم نيز استرلينگ و هاورتز در حال عوض كردن جا در موقعيت هاي هجومي هستند. هيچكدام از اين دو بازيكن مهاجم هدف تخصصي محسوب نمي شوند و از اين رو توخل قصد دارد با پر كردن اين جاي خالي به هر قيمتي نقصان پيش آمده را برطرف كند.