یک شیرجه عمیق به درونیات MLS NEXT

قبل از رسیدن به MLS، بسیاری از چهره‌های جوان در رتبه‌های برنامه توسعه وابسته لیگ قرار می‌گیرند: MLS NEXT.

لیگ جوانان به تیم های زیر 13 تا زیر 19 سال می بالد تا بازیکنان را با دقت به مراحل بعدی فوتبال حرفه ای هدایت کنند. این ایده در سال 2007 سرچشمه گرفت و در ابتدا تحت عنوان فوتبال ایالات متحده به عنوان آکادمی توسعه فوتبال ایالات متحده قبل از اینکه لیگ برتر فوتبال اداره شود، فعالیت می کرد.

در سال 2020، لیگ فوتبال آمریکا تشکیل یک "سکوی رقابتی جوانان نخبه جدید را برای ارائه مسابقات سطح بالا در تمام طول سال برای تیم های آکادمی باشگاه های MLS و تیم های آکادمی غیر MLS که قبلا در آکادمی توسعه فوتبال ایالات متحده شرکت کرده بودند" اعلام کرد. اکنون، این برنامه 133 باشگاه، 590 تیم، 11000+ بازیکن در سراسر ایالات متحده و کانادا را مدیریت می کند و بیش از 90 درصد از بازیکنان فعلی تیم ملی جوانان را در اختیار دارد.

"MLS NEXT نحوه یادگیری و رشد بازیکنان را متحول خواهد کرد. با تکیه بر جایی که بوده ایم، اما به آینده نگاه می کنیم. فوتبال جوانان را به سطح بعدی برسانیم. آینده از اینجا شروع می شود. MLS NEXT بهترین تجربه توسعه بازیکن را در شمال ارائه می کند. آمریکا" گفت: لیگ.

"بازیکنان MLS NEXT که بر اساس رویکردی مشترک به حکومت و تعهد به نوآوری پایه گذاری شده اند، به بالاترین سطوح رقابت و آموزش برای آماده سازی آنها برای آینده خود، هم در فوتبال و هم در زندگی دسترسی دارند."

هر گروه سنی در یک رده انفرادی با ویترین هایی که در طول فصل روی آن ها پاشیده می شود، رقابت می کند تا در معرض دید بازیکنان ملی و بین المللی قرار بگیرد. و برای ترویج بیشتر سفر به سطح فوتبال بزرگسالان، MLS MLS Next Pro را اضافه کرد، یک لیگ حرفه ای جدید که برای ادغام مسیر بازیکنان از MLS NEXT تا تیم های اول MLS کار می کند.

MLS NEXT فصل 2022/2023

جدیدترین کمپین در Sempeter 10 آغاز شد و در آن 628 تیم در نزدیک به 8000 مسابقه در یک تقویم ده ماهه به رقابت پرداختند.

همه تیم ها برای شانس قهرمانی MLS NEXT در پلی آف MLS NEXT Cup 2023 در ژوئن 2023 رقابت خواهند کرد و در سه رویداد دیگر شرکت خواهند کرد: MLS NEXT Fest، Generation adidas Cup، MLS NEXT Flex. بازیکنانی از هر رده سنی که تحت تاثیر قرار می‌دهند نیز برای حضور در بازی ستاره‌های MLS NEXT به عنوان بخشی از هفته ستاره‌های MLS در واشنگتن دی سی انتخاب می‌شوند.

رویدادهای MLS NEXT MLS NEXT Fest: این نمایشگاه به عنوان رویداد مقدماتی برای نسل آدیداس جام عمل می کند. این رویداد یک هفته‌ای از 2 دسامبر تا 8 دسامبر 2022 برگزار شد و به بازیکنان این فرصت را داد تا توسط کالج، تیم ملی و پیشاهنگان و مربیان حرفه‌ای در یک مکان واحد در حالی که برای یک مقام در مسابقات آتی رقابت می‌کنند، دیده شوند. نسل آدیداس جام: نسل آدیداس جام 2023 که از 1 تا 9 آوریل در برادنتون، فلوریدا برگزار شد، دارای 80 MLS و آکادمی حرفه ای از سراسر جهان بود. رقابت بین المللی الهام بخش همه شرکت کنندگان بود و فرصتی برای گسترش افق با رویارویی با سبک های جدید بازی. MLS NEXT Flex: این رویداد 64 تا از بهترین باشگاه های MLS NEXT را از گروه های سنی U15، U16، U17، و U19، 16 تیم از هر بخش، قادر ساخت تا برای جایگاه در پلی آف MLS NEXT Cup رقابت کنند. همه برای مسابقات پس از فصل واجد شرایط بودند، اما عملکرد هر کدام را تعیین کرد.

اخبار مرتبط