سر تیتر

آخرین اخبار
ناگلسمان سرمربی بایرن مونیخ گفت نویر بهترین دروازه‌بان جهان است
یولیان ناگلسمان سرمربی بایرن مونیخ از بازگشت دروازه‌بان ملی‌پوشش، نویر به ترکیب این تیم خوشحال است

نویر که اخیراً از ناحیه کتف راست خود دچار مصدومیت شده بود و پس از همراهی بایرن مونیخ مقابل بوروسیا دورتموند در اولین دِرکلاسیکر فصل، در هفت بازی اخیر این تیم غایب بود، سرانجام شب گذشته (شنبه) پس از چهار هفته دوری از میادین به ترکیب بایرن بازگشت و به این تیم در کسب پیروزی 3 بر 2 در خانه هرتابرلین کمک کرد.

این دروازه‌بان 36 ساله پس از این دیدار در خصوص بازگشتش به ترکیب بایرن مونیخ آنهم در فاصله دو هفته مانده به آغاز مسابقات جام جهانی 2022 قطر گفت: بازگشت به زمین خوب بود. آرزوی بسته نگه داشتن دروازه‌ام را داشتم، اما باید بگویم بازی پرتنشی بود. احساس خیلی خوبی دارم و هیچ مشکلی ندارم و توانستم بدون محدودیت بازی کنم.
یولیان ناگلسمان سرمربی بایرن مونیخ هم در مورد بازگشت دروازه‌بان ملی‌پوشش به ترکیب این تیم گفت: نویر کاپیتان تیم است و چه در داخل و چه در خارج از زمین برای ما بسیار مهم است. او هنوز بهترین دروازه‌بان جهان است. خوشحالیم که مانوئل برگشته است و همچنین خوشحالیم که اولریخ را به عنوان پشتیبان و ذخیره او داریم. نویر عملکرد خیلی خوبی داشت و کل آلمان از بازگشت او خوشحال هستند.

با پیروزی شب گذشته باواریایی‌ها مقابل هرتابرلین، مانوئل نویر تبدیل به اولین بازیکن در تاریخ بوندس‌لیگا شد که 22 پیروزی مقابل یک تیم (هرتابرلین) را تجربه می‌کند.