گریزمان اعتراف کرد هر کاری می‌شد انجام دادم تا به اتلتیکومادرید برگردم
مهاجم فرانسوی تیم فوتبال اتلتیکومادرید پس از قطعی کردن قراردادش با این تیم سکوت خود درباره این اتفاق را شکست.

پس از یک سال کشمکش میان دو باشگاه بارسلونا و اتلتیکومادرید بر سر قطعی شدن انتقال آنتوان گریزمان به تیم مادریدی، این اتفاق سرانجام جنبه رسمی پیدا کرد.

بارسلونا در پایان فصل گذشته گریزمان را به صورت قرضی به اتلتیکومادرید داد اما شرط کرد در صورتی که مهاجم فرانسوی در بیش از نیمی از بازی‌های تیم مادریدی، یک نیمه بازی کند، قراردادش باید قطعی شود. اتلتیکومادریدی‌ها اما برای دور زدن این شرط، گریزمان را از دقیقه 60 به میدان می‌فرستادند تا مجبور به قطعی کردن قرارداد او نشوند و همین ماجرا منشأ اختلاف شد. به این ترتیب بارسلونا شکایت کرد و سرانجام پس از چند هفته روخی بلانکو رضایت داد که قرارداد گریزمان را قطعی کند. در تمام این مدت اما گریزمان سکوت اختیار کرده بود. او اکنون سکوتش را شکسته است.

او به نشریه مارکا گفت: بسیار خوشحالم که قراردادم قطعی شد. این همان چیزی بود که می‌خواستم. می‌خواستم بار دیگر یک اتلتیکومادریدی باشم و از بازی در این تیم، بودن در کنار این هم‌تیمی‌ها و این استادیم و این همه شور و اشتیاق لذت ببرم.به همین دلیل هر کاری که از دست برمی‌آمد انجام دادم تا بتوانم در اتلتیکومادرید بمانم.

گریزمان افزود: زمانی که فهمیدم امکان ماندنم برای اتلتیکومادرید تا چند سال دیگر وجود دارد، با باشگاه صحبت کردم، البته خیلی فکرم را درگیر این موضوع نکردم. من می‌خواستم از بازی در تیمی که مرا می‌‌خواست و کار کردن زیر نظر مربی که مرا باور داشت، لذت ببرم. من کلی تلاش کردم که در اتلتیکو بمانم، چون به اتلتیکومادریدی بودنم افتخار می‌کنم. الان که ماندنی شده‌ام، تمام تلاشم را برای جبران اعتماد سرمربی انجام می‌دهم. برای سیمئونه نهایت احترام را قائلم. او اسطوره اتلتیکومادرید است. من به او بسیار مدیونم. من فکر می‌کنم که به لطف او، اتلتیکومادرید و البته رئال سوسیه‌داد توانستم به بالاترین سطح برسم. جنگیدن برای سیمئونه یک افتخار است.

مهاجم فرانسوی روخی برانکو در پایان تأکید کرد: من عاشق اتلتیکومادرید، بازیکنان آن و هوادارانش هستم. دیدن هوادارانی که کلی از آنها با پیراهن من به ورزشگاه آمده بودند و تشویقم می‌کردند، وجودم را سرشار از احساس غرور کرد تا هر کاری که از دستم برمی‌آید برای اتلتیکو انجام دهم.

اخبار مرتبط