برنامه های منچستریونایتد برای خالی کردن پیراهن شماره 7

منچستریونایتد در نظر دارد پیراهن شماره هفت معروف خود را به الخاندرو گارناچو بدهد.

این شماره معروف از زمانی که قرارداد کریستیانو رونالدو در نوامبر 2022 با توافق دوجانبه فسخ شد، از کار افتاده است.

شیاطین سرخ تمایلی به ارائه پیراهن هفت نفره ندارند و منچستر ایونینگ نیوز گزارش می دهد که باشگاه در حال بررسی این موضوع است که آیا به گارناچو اجازه می دهد آن را برعهده بگیرد یا خیر.

گارناچو که تا 1 ژوئیه 19 ساله نمی شود، برای اولین بار در فصل 2021/22 به ترکیب اصلی صعود کرد و در آن سال دو بازی انجام داد.

اما او خود را به عنوان یکی از درخشان‌ترین ستاره‌های لیگ برتر در اولین فصل هدایت اریک تن هاگ اعلام کرد، با انجام 34 بازی در تمام رقابت‌ها و کمک به منچستریونایتد به انتظار شش ساله خود برای خرید نقره پایان داد.

گارناچو اوایل این ماه اولین بازی خود را برای بزرگسالان آرژانتین انجام داد و صعود او به ستاره شدن می تواند با پوشیدن پیراهن شماره هفت منچستریونایتد ادامه یابد.

گارناچو علاوه بر شماره پیراهن خود، شعار رونالدو را از طرفداران اولدترافورد به ارث برده است.

آخرین اخبار MAN UTD و شایعات نقل و انتقالات را بخوانید

تاریخچه پیراهن شماره 7 منچستریونایتد

منچستریونایتد به تاریخچه پیراهن شماره هفت خود افتخار می کند. حتی قبل از اینکه شماره تیم ها به طور دائم در فوتبال تعیین شود، برخی از بهترین بازیکنان شیاطین سرخ هفت نفر بودند.

جورج بست، دنیس لاو، پل مک گراث، لی شارپ، پل اینس و اریک کانتونا از جمله نام هایی هستند که در قرن بیستم از آن استفاده کرده اند.

در اینجا آمده است که چه کسی شماره هفت را برای منچستریونایتد از آغاز هزاره بر تن کرده است.

بازی انفجار یکی از محبوب‌ترین بازی‌های کازینو آنلاین است که در سایت مای بت پلاس نیز در دسترس است. این بازی شانسی به شما اجازه می‌دهد تا با پیش بینی بر روی انفجار یک مواد منفجره، درآمد بسیار بالایی کسب کنید. با انتخاب میز‌های با حداقل و حداکثر پیش بینی متفاوت، شما می‌توانید با توجه به سلیقه و تجربه خود، به این بازی بپردازید. بازی انفجار هیجان بسیار زیادی را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد و با دریافت جوایز بسیار بزرگ، شما می‌توانید به راحتی درآمد خود را افزایش دهید. همچنین، با استفاده از بونوس‌هایی که در این بازی در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید در شانس‌های برنده شدن خود افزایش قابل توجهی ببخشید. به مای بت پلاس مراجعه کنید و با شرکت در بازی انفجار، به یک تجربه پر هیجان دست یابید.

اخبار مرتبط