زنان چلسی حداقل 7 بازی استمفوردبریج را در فصل 2024 انجام خواهند داد

زنان چلسی در فصل آینده 2023/24 حداقل 7 بازی را در استمفوردبریج انجام خواهند داد که شامل تمام بازی های گروهی لیگ قهرمانان اروپا می شود.

این در نهایت می تواند بیش از دو برابر تعداد بازی های استمفورد بریج از فصل گذشته باشد، که آبی ها را در چهار نوبت در ورزشگاه اصلی باشگاه به نمایش گذاشت.

این برنامه برگی از کتاب آرسنال را نشان می‌دهد، و توپچی‌ها در فصل گذشته هشت بار در ورزشگاه امارات بازی کردند، از جمله هر بازی لیگ قهرمانان اروپا در تمام دوره‌ها.

چلسی در فصل 2022/23 فقط یک بار در استمفورد بریج در WSL بازی کرد، اما اکنون چهار بازی را در آنجا متعهد می‌کند - هفت بازی باقی‌مانده در خانه اصلی تیم Kingsmeadow خواهد بود.

در میزبانی هر سه بازی گروهی لیگ قهرمانان اروپا در استمفوردبریج، چلسی نیز در حال افزایش ریسک در آن جبهه است. فصل گذشته، این فقط آخرین بازی گروهی بود که در آنجا برگزار شد، قبل از آن بازی های خانگی یک چهارم نهایی و نیمه نهایی برگزار شد.

اگر چلسی دوباره به مرحله حذفی صعود کند، انتظار می‌رود که بازی‌های خانگی دوباره در استمفورد بریج برگزار شود، که به طور بالقوه به معنای 9 بازی در کل رقابت‌ها در طول فصل است. بسته به بازی‌های جام حذفی یا جام کنتی، به طور بالقوه می‌توان در سایر رقابت‌ها نیز زمینه‌های بیشتری وجود داشت.

آخرین اخبار زنان چلسی را اینجا بخوانید

چلسی در فصل گذشته در بازی WSL مقابل تاتنهام بیشترین جمعیت خود را در استمفوردبریج ثبت کرد و در مقابل 38350 نفر در یک برد 3-0 بازی کرد. هر بازی لیگ قهرمانان اروپا با تساوی پنج رقمی همراه بود و بازی نیمه نهایی خانگی مقابل بارسلونا نزدیک به 28000 نفر را جذب کرد.

باشگاه همچنین تأیید کرده است که با درخواست بازخورد از طرفداران، آنها علاوه بر این بسته‌های بلیت فصلی تقسیم شده را ارائه خواهند کرد که به هواداران اجازه می‌دهد یا فقط در بازی‌های استمفورد بریج شرکت کنند یا در صورت تمایل فقط در بازی‌های Kingsmeadow شرکت کنند.

بازی‌های استمفورد بریج حتی جایگاه‌های مختلفی را برای اهداف مختلف در نظر گرفته‌اند. غرفه شرقی برای خانواده ها طراحی خواهد شد، غرفه غربی دارای موسیقی زنده و سرگرمی خواهد بود، استند متیو هاردینگ یک بخش آواز برای طرفداران پر سر و صدا خواهد بود، در حالی که شید اند بین هواداران خارج از خانه و هواداران اضافی چلسی تقسیم خواهد شد.

هواداران فوتبال زنان از زمانی که یورو 2022 نقطه عطفی برای پیشرفت این بازی بود، شروع به دردسرهای فزاینده ای کردند. مدت‌هاست که از این به عنوان راهی درخشان برای خانواده‌ها برای لذت بردن از فوتبال بدون مشکلات معمولی مرتبط با فوتبال مردانه که نمی‌توان از دست دادن آن‌ها استفاده کرد، مورد استقبال قرار می‌گرفت. اما رشد سریعی که هزاران نفر را به همراه داشته است به افزایش جمعیت پر سر و صدا نیز منجر شده است که جو بهتری ایجاد می کند و برای بازیکنان لذت بخش تر است.

هیچ کدام به طور خاص دست به دست هم نمی دهند، اما چلسی به دنبال راه هایی است تا هر دو را ممکن کند.

اخبار مرتبط