احتمال فسخ قرارداد پاری سن ژرمن با مائورو ایکاردی
وندا نارا: اگر پاری سن ژرمن بخواهد قرارداد ایکاردی را فسخ کند، باید تمام دستمزد او را بپردازد

وندا نارا گفت همه چیز به تصمیم مائورو ایکاردی بستگی دارد زیرا او 2 سال قرارداد دارد. 

مائورو ایکاردی 2 سال دیگر با پاری سن ژرمن قرارداد دارد اما گفته می شود جایی در برنامه های کریستوف گالتیه، سرمربی جدید این تیم ندارد و باید تا 31 آگوست به دنبال تیم جدیدی باشد. با این حال، وندا نارا، همسر و مدیر برنامه مائورو ایکاردی América TV در این مورد گفت:

 مائورو از پاری سن ژرمن جدا نشده است. او 2 سال دیگر با این تیم قرارداد دارد. اگر آنها بخواهند قرارداد را فسخ کنند، باید تمام دستمزد او را بپردازند که البته من فکر نمی کنم شرایط به این شکل باشد. تیم های زیادی در سطح اروپا خواهان مائورو هستند. 
در حالی که رسانه های فرانسوی می گویند زندگی شخصی پرحاشیه مائورو ایکاردی و همسرش باعث افت او شده است، وندا نارا تغییر مربی را مقصر وضعیت ایکاردی دانست:

 چنین چیزی طبیعی است و گاهی وقتی باشگاه، مربی خود را عوض می کند و مربی خواسته ها یا تصمیمات متفاوتی دارد، رخ می دهد. چنین چیزی در دنیای فوتبال طبیعی است. به همین دلیل انتقال های قرضی وجود دارند، نقل و انتقالات انجام می شود و خیلی چیزهای دیگر. در همین باشگاه بازیکنان زیادی هستند که در همین شرایط به سر می برند و در سراسر دنیا هم همینطور است. 
وندا نارا ادامه داد:

 مائورو فعلا در حال تصمیم گیری برای آینده اش است. اگر او تصمیم بگیرد بماند، می تواند با امنیت کامل در این باشگاه بماند زیرا هنوز 2 سال دیگر قرارداد دارد. اگر تصمیم بگیرد جدا شود و به باشگاه دیگری برود تا زمان بیشتری برای بازی پیدا کند که شایسته آن است، باشگاهی را انتخاب می کند که به بهترین شکل مناسب او باشد و به آنجا می رود.