تقويم جهنمي بارسلونا
برنامه هاي بازي هاي بارسلونا پيش از آغاز جام جهاني و تعطيلات يك ماهه بسيار فشرده است. آن ها در ليگ قهرمانان بايد چهار بازي دشوار با اينتر و بايرن مونيخ داشته باشند و در تقويم بسيار فشرده لاليگا به سراغ سخت ترين حريف هاي ليگ يعني رئال، والنسيا، بيلبائو و ويارئال پيش از آغاز جام جهاني بروند.

 

بارسلونا در حالي اين تقويم را پيش رو دارد كه بخاطر شرايط مالي و استفاده از اهرم هاي اقتصادي محكوم به كسب نتايج خوب است. آبي اناري ها علاوه بر ٥ بازي مهم در ليگ قهرمانان، بايد ١٠ بازي ديگر در لاليگا انجام دهند.

بارسا در روز سه شنبه بايد به سراغ گربه سياه (كه چه عرض كنم، شير سياه بهتر است) اين سال هايشان بروند و در مونيخ به مصاف بايرن بروند. حريف بعدي آن ها الچه خواهد بود. پس از تعطيلات فيفا دي بارسا بايد به زمين مايوركا برود و بعد بايد به ميلان سفر كند تا برابر اينترِ اينزاگي قرار بگيرد.

هفته بعد از آن نوبت الكلاسيكو در برنابئو خواهد بود. جايي كه رئال ميخواهد انتقام شكست چهار بر صفر فصل قبل را بگيرد. بارسلونا پس از الكلاسيكو سه بازي خانگي متوالي برابر ويارئال، بيلبائو و البته در نهايت باز هم بايرن مونيخ خواهد داشت.
سپس به زمين خفاش ها يعني والنسيا با خريد جديدشان يعني ادينسون كاواني خواهند رفت و بعد از آن آخرين بازي دور گروهي ليگ قهرمانان را در زمين ويكتوريا پلژن برگزار خواهند كرد.

تيم ژاوي پيش از شروع جام جهاني باز هم در لاليگا بازي خواهد داشت. آن ها قبل از تعطيلات رقابت هاي باشگاهي و شروع مهم ترين رويداد فوتبالي جهان ميزبان آلمريا خواهند بود و پس از آن در آخرين ايستگاه به زمين اوساسونا خواهند رفت.

بارسلونا پس از پايان جام جهاني قطر ٢٠٢٢ در آخرين بازي سال تقويمي ميزبان اسپانيول خواهد بود تا دربي كاتالونياي امسال را برگزار كند.

 

اخبار مرتبط