رئا ریپلی در مسابقه زنان رویال رامبل پیروز شد و از لیو مورگان پیشی گرفت
رئا ریپلی اولین سوپراستاری بود که شنبه شب وارد مسابقه رویال رامبل زنان شد و آخرین نفری بود که آن را ترک کرد. ریپلی یک شوت قهرمانی زنان در رسلمنیا دریافت خواهد کرد.

رئا ریپلی اولین سوپراستاری بود که شنبه شب وارد مسابقه رویال رامبل زنان شد و آخرین نفری بود که آن را ترک کرد. ریپلی یک شوت قهرمانی زنان در رسلمنیا دریافت خواهد کرد.

ریپلی بیش از یک ساعت دوام آورد و تنها به تعداد انگشت شماری از کشتی گیران تاریخ دبلیو دبلیو ای پیوست تا اولین فردی باشد که وارد رینگ می شود و آخرین نفری است که در جریان مسابقه رویال رامبل آن را ترک می کند. او در یک پایان پر هرج و مرج مقابل آسوکا و لیو مورگان در حال بازگشت قرار گرفت.

مورگان دومین شرکت کننده در رامبل بود و تقریباً به اندازه ریپلی دوام آورد. آنها دو کشتی گیر پایانی باقی مانده در این مسابقه شدند.

هر سه رقیب روی پیش بند رینگ بودند. آسوکا داخل کیف حقه هایش رفت و از مه آبی برای کور کردن چشمان مورگان استفاده کرد. همانطور که آسوکا به آنچه که انجام داده افتخار می کرد، ریپلی زانویش را زد و آسوکا به زمین افتاد تا حذف شود.

مورگان حرکت بزرگی روی پیش بند زد اما ریپلی تعادلش را حفظ کرد. ریپلی پاهایش را دور گردن مورگان حلقه کرد و او را از رینگ بیرون آورد و روی زمین برد تا برنده رویال رامبل شود.

کودی رودز در مسابقه ROYAL RUMBLE مردان پیروز شد و گانتر را برای پیروزی حذف کرد

مشخص نیست که ریپلی برای چه قهرمانی رقابت خواهد کرد. بیانکا بلیر قهرمان زنان RAW و شارلوت فلیر قهرمان زنان اسمکدان هستند. بلیر اوایل شب الکسا بلیس را شکست داد تا قهرمانی خود را حفظ کند.

ریپلی، یکی از اعضای جناح روز داوری، در وسط مسابقه رویال رامبل مردانه، در ابتدا توسط یک بث فینیکس در حال بازگشت با نیزه مورد اصابت قرار گرفت. اج اوایل شب به رینگ بازگشت و دشمنی او با فین بالر و دامیان پریست در راهرو ادامه یافت. ریپلی بیرون آمد تا از طرف همپایان خود مداخله کند اما فینیکس برای دفاع از شوهرش بیرون آمد.

مقامات WWE بیرون آمدند تا غوغا را از بین ببرند.

ناتالیا، چلسی گرین، میشل مک کول و نیا جکس از جمله کسانی بودند که در جریان رامبل بازگشتند. ریپلی گرین را در حدود 5 ثانیه حذف کرد و مک کول را نیز خلاص کرد. بیلی، داکوتا کای و آیو اسکای ناتالیا را حذف کردند.