حمايت تمام قد ايرانيان از مگواير
لوك شاو همبازي هري مگواير در تيم ملي و منچستر حمايت خود از دوست و همبازي اش را اعلام كرده است. شاو تاكيد دارد كه كل دنيا مقابل او ايستاده و اعتماد به نفس اش را خراب مي كنند.

 

شاو كه در جريان بازيِ انگلستان و آلمان كه به تساوي ٣ بر ٣ در ويمبلي ختم شد، يكي از سه گل تيمش را به ثمر رساند اعتقاد دارد كه انتقادات از مگواير بي رحمانه و غير منصفانه است. يك فوتباليست نبايد زير حجم اين ميزان از انتقاد غيرمنصفانه قرار بگيرد.

هري مگواير بعد از مدت ها نيمكت نشيني در منچستر در تركيب اصلي تيم ملي انگليس قرار گرفت و در جريان بازي با آلمان دو اشتباه منجر به گل كرد. همين امر باعث شد كه بسياري از رسانه ها و كارشناسان فوتبال انگليس باز هم از او و گرت ساوت گيت انتقاد كنند.

اما لوك شاو از طرف خودش و كادر فني تيم ملي انگليس حمايت خود از اين دفاع گران قيمت را اعلام كردند.
ما هم فرصت را غنيمت شمرده و حمايت تمام قد خود از حضور هري مگواير را اعلام مي كنيم. او مدافع شش دانگ و فوق العاده اي است كه تحت تاثير انتقادها گاهي اشتباه مي كند. از همين تريبون خواستار حضور او در ديدار با تيم ملي ايران در اولين بازي جام جهاني براي كشورش هستيم.
علاوه بر آن خواهشمنديم نيك پوپ نيز درون دروازه سه شيرها قرار بگيرد و هر دو را در بازي برابر ايران ببينيم.

شاو در ادامه طرفداري از مگواير ادامه داده است كه: "هري هرگز پنهان نمي شود و خودش را كنار نمي كشد. ولي كساني هستند كه تا از آن ها انتقاد بشود كنار مي كشند تا آب ها از آسياب بي افتد. هري دقيقا برعكس عمل مي كند و از كسي فرار نمي كند."

ما طرفداران تيم ملي ايران نيز خواستار ديدن همين عملكرد از او هستيم و خواستار حضور ٩٠ دقيقه اي او در ديدار با ايران هستيم. اين حرف لوك شاو براي ما حكم سند را دارد.

مگواير در بازي با آلمان علاوه بر دادن يك پنالتي بي مورد، در جريان گل دوم آلمان (ضربه تماشايي هاورتز) توپ را از ميانه زمين ژرمن ها برداشت و حدود ١٥ متر به سوي دروازه خودي حركت كرد و تحت يك پرس بسيار ساده زمينه ساز گل زيباي هاورتز شد.