هری مگوایر و آیمریک لاپورته در میان مهمترین اهداف دفاعی تاتنهام

منابع خبری به خبرورزشی 3 گفتند که تاتنهام امیدوار است در پنجره نقل و انتقالات تابستانی مدافع میانی جدیدی به خدمت بگیرد و آنگه پستکوگلو سرمربی جدید این برنامه را تایید کرده است.

تاتنهام اسپرز در فصل 2022/23 بدبختی را پشت سر گذاشت و آنتونیو کونته سرمربی و سپس سرمربی موقت کریستین استلینی را در آخرین مرحله یک فصل دیگر بدون جام اخراج کرد.

رتبه هشتم آنها کمترین رتبه باشگاه از سال 2008/09 بود، در حالی که تاتنهام اولین تیمی در 15 سال گذشته بود که هم در یک فصل لیگ برتر انگلیس بیش از 60 گل زده و بیش از 60 گل دریافت کرده است.

قابل درک است که اسپرز امیدوار است که هسته دفاعی خود را قبل از فصل 2023/24 تقویت کند.

خبرورزشی3 می‌داند که پستکوگلو، رئیس آینده، در مورد برنامه‌های نقل و انتقالات باشگاه رایزنی شده و موافقت خود را برای جذب یک مدافع میانی جدید اعلام کرده است.

در مورد انتصاب آنگه پستکوگلو و مراحل بعدی اسپرز بیشتر بخوانید

تاتنهام در حال حاضر سه مدافع در صدر فهرست نهایی خود دارد که نام برجسته منچستریونایتد هری مگوایر، کاپیتان منچستریونایتد است. خبرورزشی3 در ماه آوریل گزارش داد که این ملی پوش انگلیسی به باشگاه های سری آ پیشنهاد شده است و ترجیح او برای ترک منچستریونایتد، رفتن به ایتالیا است.

آیمریک لاپورته از منچسترسیتی که در فصل 2022/23 جایگاه خود را به عنوان بازیکن ثابت از دست داد نیز در فهرست نهایی اسپرز قرار دارد.

خبرورزشی 3 پیش از این گزارش داده بود که به تاتنهام و پی اس جی پیشنهاد شده بود تا تابستان امسال این ملی پوش اسپانیایی را به خدمت بگیرند، اگرچه اکنون استون ویلا به آنها پیوسته است.

مکس کیلمن از وولوز مدتهاست که هوادارانی در شمال لندن دارد و او همچنان هدف تاتنهام است.

بازی انفجار یکی از محبوب‌ترین بازی‌های کازینو آنلاین است که در سایت مای بت پلاس نیز در دسترس است. این بازی شانسی به شما اجازه می‌دهد تا با پیش بینی بر روی انفجار یک مواد منفجره، درآمد بسیار بالایی کسب کنید. با انتخاب میز‌های با حداقل و حداکثر پیش بینی متفاوت، شما می‌توانید با توجه به سلیقه و تجربه خود، به این بازی بپردازید. بازی انفجار هیجان بسیار زیادی را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد و با دریافت جوایز بسیار بزرگ، شما می‌توانید به راحتی درآمد خود را افزایش دهید. همچنین، با استفاده از بونوس‌هایی که در این بازی در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید در شانس‌های برنده شدن خود افزایش قابل توجهی ببخشید. به مای بت پلاس مراجعه کنید و با شرکت در بازی انفجار، به یک تجربه پر هیجان دست یابید.

اخبار مرتبط