آنتونیو کونته پس از خروج از تاتنهام سکوت خود را در مورد آینده شکست

آنتونیو کونته فاش کرد که پس از ترک تاتنهام در اوایل سال جاری، پیشنهادهایی از ایتالیا یا خارج از کشور را در نظر خواهد گرفت.

آنتونیو کونته این بازیکن ایتالیایی در پایان ماه مارس پس از یک رشته نتایج ناامید کننده و یک کنفرانس مطبوعاتی انفجاری، پس از تساوی 3-3 مقابل ساوتهمپتون، راه خود را از اسپرز جدا کرد که در آن به بازیکنانش انتقاد کرد و اظهار داشت که مالکیت باشگاه جاه طلبی ندارد.

در حالی که در بیانیه ای که در زمان جدایی او منتشر شد، آمده بود که کونته با توافق دوجانبه این تیم را ترک کرده است، در مراسم اهدای جوایز این هفته در ایتالیا، سرمربی سابق اسپرز گفت که تصمیم او برای ترک باشگاه بوده است و گفت:

"آخرین تجربه، مانند همه آنها واقعاً، چیزهایی مثبت و برخی کمتر داشت. تجربه فوق العاده بود، ما حداکثر ممکن را انجام دادیم و تمام آنچه را که داشتیم دادیم.

آخرین اخبار تاتنهام و شایعات نقل و انتقالات را بخوانید

زمانی که من وارد شدم، تیم در رده هشتم یا نهم قرار داشت، با این حال ما به لیگ قهرمانان اروپا راه یافتیم. سپس در این فصل، با تیمی که در رده چهارم قرار داشت، تصمیم گرفتم که راه خود را از تاتنهام جدا کنیم. برخی تصمیم گرفته بودند که به کمتر راضی شوند.»

از زمان جدایی او از اسپرز، که اخیرا آنگه پستکوگلو را به جای او منصوب کرد، کونته به شدت با چندین شغل در سراسر اروپا از جمله بازگشت به یوونتوس یا انتقال به پاری سن ژرمن، قهرمان لیگ 1، مرتبط بوده است.

کونته درباره آینده اش صحبت کرده و گفته است که آماده بازگشت به مربیگری است: "من هنوز هم میل به سرمربی دارم، این اشتیاق هرگز از بین نمی رود. اگر اینطور بود، باید به درون خودم نگاه می کردم و فکر می کردم که دیگر ادامه دادن به این حرفه درست نیست.

با این اوصاف، من نیز به طور مضطرب به دنبال شغل جدیدی نیستم. اگر چیزی مهم و جدی پیش می آمد که به من انگیزه می داد، در ایتالیا یا خارج از کشور به آن توجه می کردم.

بازی انفجار یکی از محبوب‌ترین بازی‌های کازینو آنلاین است که در سایت مای بت پلاس نیز در دسترس است. این بازی شانسی به شما اجازه می‌دهد تا با پیش بینی بر روی انفجار یک مواد منفجره، درآمد بسیار بالایی کسب کنید. با انتخاب میز‌های با حداقل و حداکثر پیش بینی متفاوت، شما می‌توانید با توجه به سلیقه و تجربه خود، به این بازی بپردازید. بازی انفجار هیجان بسیار زیادی را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد و با دریافت جوایز بسیار بزرگ، شما می‌توانید به راحتی درآمد خود را افزایش دهید. همچنین، با استفاده از بونوس‌هایی که در این بازی در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید در شانس‌های برنده شدن خود افزایش قابل توجهی ببخشید. به مای بت پلاس مراجعه کنید و با شرکت در بازی انفجار، به یک تجربه پر هیجان دست یابید.

اخبار مرتبط