هواداران اورتون در هر سطحی لایق بهتری هستند

هواداران اورتون به سادگی لایق بهتری هستند: این باید عامل اصلی بقای محدود آنها در لیگ برتر در این فصل باشد.

با وجود مشکلات اخیر، اورتون هنوز یکی از بزرگترین باشگاه های انگلیس است. آنها یک باشگاه بزرگ هستند.

و این واقعیت که تافی ها یکی از بزرگترین باشگاه های انگلیس هستند، وضعیت فعلی آنها را وحشتناک تر می کند. شرم آور است که اورتون در موقعیتی قرار دارد که در حال حاضر در آن قرار دارد - فصل پایانی لیگ برتر انگلیس را پشت سر می گذارد.

در اینجا برخی از تغییراتی است که می توان برای بازگشت اورتون به جایگاه خود در جدول لیگ برتر ایجاد کرد:

1. تعمیرات اساسی تیم

این کاملا واضح است، اما تیم فعلی اورتون نیاز به یک بازنگری گسترده دارد.

با این حال، بیش از صرف پول بیشتر برای مشکل (که در گذشته ناموفق انجام داده اند)، تافی ها فقط باید در پنجره نقل و انتقالات باهوش تر باشند. باشگاه‌هایی مانند ناپولی در سال‌های اخیر ثابت کرده‌اند که برای بهبود تیم خود نیازی به خرج کردن یک قایق پول ندارید، فقط باید شبکه‌های جستجوی مناسب را برای یافتن جواهرات پنهان داشته باشید.

2. مدیر آینده نگرتر

بله، شان دایچ اورتون را از سقوط نجات داد، اما به سختی می توان از این که تافی ها تافی ها در زمان هدایت او چقدر بی انگیزه باقی مانده اند، خودداری کرد.

هواداران اورتون باید و خواهند خواست که در آینده فوتبال بهتر و چشم نوازتری داشته باشند و تصور اینکه دایچه مردی باشد که آن را به مرسی ساید بیاورد سخت است.

3. مالکیت جدید

در حالی که هواداران پس از پیروزی در روز یکشنبه به زمین حمله کردند، اولین آهنگی که آنها سر دادند "تصویر را برکنار کن" بود.

این واقعاً همه چیز را می گوید. مالکیت فعلی در سال‌های اخیر تصمیم‌های ضعیفی گرفته است و واضح است که باشگاه برای تصاحب باشگاه به افرادی با چشم‌انداز روشن‌تر برای آینده نیاز دارد.

بازی انفجار یکی از محبوب‌ترین بازی‌های کازینو آنلاین است که در سایت مای بت پلاس نیز در دسترس است. این بازی شانسی به شما اجازه می‌دهد تا با پیش بینی بر روی انفجار یک مواد منفجره، درآمد بسیار بالایی کسب کنید. با انتخاب میز‌های با حداقل و حداکثر پیش بینی متفاوت، شما می‌توانید با توجه به سلیقه و تجربه خود، به این بازی بپردازید. بازی انفجار هیجان بسیار زیادی را برای بازیکنان به ارمغان می‌آورد و با دریافت جوایز بسیار بزرگ، شما می‌توانید به راحتی درآمد خود را افزایش دهید. همچنین، با استفاده از بونوس‌هایی که در این بازی در اختیار شما قرار می‌گیرد، می‌توانید در شانس‌های برنده شدن خود افزایش قابل توجهی ببخشید. به مای بت پلاس مراجعه کنید و با شرکت در بازی انفجار، به یک تجربه پر هیجان دست یابید.

اخبار مرتبط