سر تیتر

آخرین اخبار
کریستین رونالدو تهدید اریک تن هاخ را جدی گرفت
فوق‌ستاره پرتغالی شیاطین سرخ پس از تنبیهی که اریک تن‌هاخ برای او در نظر گرفته بود، به تمرینات گروهی این تیم بازگشت.

کریستیانو رونالدو که اخیراً به دلیل سرپیچی از فرمان اریک تن‌هاخ در بازی منچستریونایتد با تاتنهام، نامش از لیست بازی با چلسی در هفته سیزدهم لیگ برتر انگلیس خط خورده و از تمرین گروهی تیم هم کنار گذاشته شده بود، به تمرینات گروهی شیاطین سرخ بازگشت. بر اساس گزارش رسانه‌های انگلیسی، برنده پنج توپ طلا هفته پس از گفت‌وگویی که با تن‌هاخ داشته، به تمرینات بازگشته و انتظار می‌رود در بازی پنجشنبه مقابل شریف مولداوی در دور پنجم مرحله گروهی لیگ اروپا به میدان برود.

این فوق‌ستاره پرتغالی در دقایق پایانی بازی دو هفته پیش منچستریونایتد مقابل تاتنهام در ورزشگاه اولدترافورد، از دستور سرمربی‌اش اریک تن‌هاخ برای رفتن به میدان در دقیقه 89 سرپیچی کرد و به نشانه اعتراض به نیمکت‌نشینی‌اش پیش از به صدا درآمدن سوت پایان بازی به سمت رختکن رفت. در ادامه اریک تن‌هاخ سرمربی شیاطین سرخ، رونالدو را مجازات کرد و اسم او را از فهرست بازیکنان من‌یونایتد برای بازی با چلسی خط زد.
این مربی هلندی که تیم برای او از هر چیز مهمتر است، رونالدو را مجبور کرد که تمریناتش را به صورت انفرادی انجام دهد و از باشگاه خواست دو هفته حقوق او که معادل 720 هزار پوند است را نپردازد.

رونالدوی 37 ساله که این فصل در بیشتر بازی‌ها نیمکت‌نشین بوده، تاکنون در 12 بازی شیاطین سرخ به میدان رفته و آمار دو گل‌زده و یک پاس‌گل را از خود برجای گذاشته است.