درخواست تن‌هاخ از مدیران من‌یونایتد؛ توقف مذاکرات برای تمدید قراردادها
سرمربی تیم فوتبال منچستریونایتد از مدیران این باشگاه درخواست کرده که فعلاً برای تمدید قرارداد بازیکنان دست نگه دارند.

نشریه تلگراف انگلیس نوشته است که در پی باخت 6 بر 3 اخیر تیم منچستریونایتد برابر منچسترسیتی و نمایش بسیار ضعیف اکثر بازیکنان این تیم در دربی، اریک تن‌هاخ سرمربی هلندی شیاطین سرخ از کارفرمایان خود درخواست کرده که تمامی مذاکرات برای تمدید قرارداد بازیکنان را به حالت تعلیق درآورند.

تلگراف نوشته است که تن‌هاخ قصد دارد از 6 هفته باقی مانده تا آغاز جام جهانی استفاده و بررسی کند که کدامیک از بازیکنان او شایستگی ماندن در این تیم را دارند و کدامیک از آنها باید بروند. این تصمیم سرمربی سابق آژاکس بیش از همه آینده هشت بازیکن را در هاله‌ای از ابهام قرار می‌دهد. کریستیانو رونالدو، داوید دخه‌آ،‌مارکوس رشفورد، لوک شاو، فرد و دیوگو دالو که همگی قراردادهایشان تا تابستان سال آینده اعتبار دارد و البته همه آنها نیز امکان تمدید آن برای یک سال دیگر را دارند.

فیل جونز و تام هیتون هم وضعیتی مشابه دارند درست مانند اکسل توانزبه که محصول آکادمی خود باشگاه است و اولین بازی‌اش برای تیم اصلی را ماه می 2021 انجام داد. طبق اعلام یک منبع نزدیک به باشگاه منچستریونایتد، تن‌هاخ هنوز در فرآیند شناخت توانایی بازیکنانش قرار دارد اما طی یکی دو ماه آینده او در مورد بازیکنانی که در این تیم به درد او خواهند خورد و افرادی که باید بروند، تصمیم نهایی را اتخاذ خواهد کرد.

اخبار مرتبط