توبیخ چند بازیکن ناپولی توسط اسپالتی با وجود پیروزی برابر میلان
سرمربی تیم فوتبال ناپولی با وجود پیروزی ارزشمند شاگردانش در خانه میلان در هفته هفتم سری A تعدادی از آنها را توبیخ کرد.

تیم فوتبال ناپولی شب گذشته (یکشنبه) پنجمین پیروزی فصل خود در رقابت‌های لیگ دسته اول فوتبال ایتالیا را در خانه میلان جشن گرفت تا جایگاهش را در صدر جدول رده‌بندی مسابقات تثبیت کند. آبی‌پوشان شهر ناپل در ورزشگاه سن‌سیرو میلانی که رقیب مستقیم آنها برای کسب صدر جدول بود را با نتیجه 2 بر یک شکست داد. لوچانو اسپالتی سرمربی تیم فوتبال ناپولی به دلیل محرومیت نمی‌توانست روی نیمکت بنشیند و به همین دلیل از روی سکوها نظاره‌گر بازی بود. در نتیجه دستیار او مارکو دومنکینی به جای او در نشست خبری پس از بازی شرکت کرد.

او پس از بازی به شبکه DAZN گفت: بدون شک ما مقابل یک میلان بسیار خوب، بازی سختی داشتیم. ما در 20 دقیقه ابتدایی بازی مرتکب اشتباهاتی شدیم اما پس از آن موفق شدیم فضاهای بیشتری بین خطوط بازیکنان حریف پیدا کنیم. در نیمه دوم دوباره به دردسر افتادیم چون مرتکب اشتباه شدیم در نهایت تیم شخصیت و انگیزه‌اش را نشان داد و ما از این بابت بسیار خوشحالم.

دومنکینی در پاسخ به سؤال یک خبرنگار درباره اولین چیزی که اسپالتی پس از بازی به بازیکنان گفت، اظهار داشت: اسپالتی از دست چند بازیکن تیم بسیار ناراحت بود چون آنها کارهایی که می‌بایست را انجام نداده بودند. بله او از بابت پیروزی‌مان خوشحال بود اما تعدادی از بازیکنان را هم به خاطر کم‌کاری در عمل به وظایف‌شان توبیخ کرد.

دستیار اسپالتی در پایان درباره اینکه آیا در حال حاضر تیمی بهتر از ناپولی در سری A وجود دارد، عنوان کرد: فکر می‌کنم که باید باشد. ما فقط تلاش‌مان را انجام می‌دهیم که هر هفته بهترین بازی‌مان را ارائه کنیم و به تدریج پیش می‌رویم تا ببینیم چه اتفاقی رخ می‌دهد. ما تیمی جوان هستیم که کلی بازیکن جدید دارد و هنوز کلی کار برای انجام دارد.

اخبار مرتبط