فرانک کسیه می خواهد به تاتنهام برود
هافبک ساحل عاجی تیم بارسلونا، فرانک کسیه، به همین زودی از شرایط خود در این تیم اعلام نارضایتی کرده و قصد دارد به مشتری دست به نقدش یعنی تاتنهام جواب مثبت دهد و تیم ژاوی را همین ژانویه ترک کند.

 

فرانک کسیه یکی از ارکان اصلی میلان استفانو پیولی و کسب اسکودتو پس از سال ها برای میلانی ها بود. او در پنجره نقل و انتقالات تابستانی با هزار اتفاق راهی بارسلونا شد. جایی که همه حدس می زند ژاوی بتواند از این هافبک ۲۵ ساله بهترین استفاده را در پروژه ی جدید بارسلونا بکند.

میلان که از توانایی های کسیه به خوبی آگاه بود سعی کرد او را در باشگاه نگه دارد. شخص پائولو مالدینی یکی از مخالفین جدایی این هافبک سیه چرده بود ولی بارسلونا توانست با هر ترفندی که ممکن بود او را جذب کند و پنجره طلایی خریدهای تابستان را رنگین تر کند.

اما حالا این هافبک ۲۵ ساله به شدت از شرایط حضورش در نیوکمپ ناراضی است. با این که او نمایش خوبی در پیش فصل داشت ولی در نهایت در طول نیم فصل گذشته به یک نیمکت نشین تبدیل شده است. او تا اینجای کار فقط چهار بار از ابتدای بازی در ترکیب ثابت بلوگرانا جا داشته است.

از قرار معلوم در بارسا هیچگاه روند جوانسازی شروع نمی شود. با اینکه بسیاری معتقدند سرجیو بوسکتس باید بازنشسته شود و یا حداقل از ترکیب اصلی کنار گذاشته شود ولی مدیران تیم رضایت خود از جدایی فرانک کسیه را اعلام کرده اند.

آن ها مشکلی با جدا شدن بازیکنی که به صورت آزاد جذب کرده اند ندارند. تاتنهام حاضر است برای جذب این بازیکن ۱۵ میلیون یورو پرداخت کند. بارسا هم بدش نمی آید او را به اسپرز واگذار کرده و با این مبلغ روی تمدید قراردادهای رونالد آرائوخو، گاوی و بالده، و در حقیقت افزایش دستمزد آن ها کار کند.

به این ترتیب هافبک کلیدی روسونری ای که قهرمان سری آ شد در عرض فقط چند ماه از بارسلونا جدا شده و راهی لیگ برتر و تیم آنتونیو کونته خواهد شد.