براي بارسلونا پنالتي نمي گيرند
بارسلونا بعد از پايان بازي هاي رفت دور گروهي در ليگ قهرمانان با ٣ امتياز در رده سوم گروه مرگ قرار داره و از همين حالا زمزمه هاي حذف شدن از اين مسابقات طرفداران پرشمار تيم را به وحشت انداخته است. اما مشكل اصلي اينجاست كه بارساي ژاوي در دو ديدار برابر بايرن و اينتر عملكرد بسيار خوبي نشان داد و اگر پنالتي هايي كه بعدتر توسط كارشناسان تاييد شد، براي اين تيم گرفته مي شد شايد شرايط شكل ديگري بود.


بارسلونا در بازي با بايرن مانند چند فصل گذشته، تيم دست و پا بسته اي نبود و اگر خطاي واضح به روي دمبله در محوطه جريمه، گرفته ميشد بي شك شرايط بازي ممكن بود به شكل ديگري پيش برود.
در نهايت شاگردان ژاوي بازي را با دو گلي كه بايرني ها در فاصله چهار دقيقه به ثمر رساندند، واگذار كردند.

در برابر اينتر باز هم اين اتفاق تكرار شد. بارسلونا به صورت مقطعي در نيمه اول تيم برتر زمين بود و پس از دريافت گل در وقت هاي اضافه به ناگهان سه امتياز را از دست داد و نيمه دوم براي گرفتن يك امتياز تلاش كرد.

اتفاقي كه در دقايق پاياني با برخورد توپ به دست دومفرايس، وينگر دفاعي اينتر در محوطه جريمه خودي ممكن به نظر مي رسيد. در حالي كه جز تماشاگران درون استاديوم و بيننده هاي تلويزيوني، حتا كادر فني اينتر نيز از گرفته شدن پنالتي توسط داور مطمئن بودند، اين اتفاق رخ نداد و داور دستور به ادامه كار داد. چهره متعجب سيمونه اينزاگي سرمربي تيم رقيب از گرفته شدن اين تصميم، خود گوياي همه چيز است.

دو پنالتي كه حداقل مي توانست بارسلونا را در پايان دور گروهي از خطر حذف شدن دور نگه دارد. گرچه مديران بارسلونا در حال ارائه شكايتي بر عليه داور بازي با اينتر هستند ولي در نهايت اين حركت نيز تغييري در نتايج به دست آمده ايجاد نمي كند.

بارسلونا بايد دو ديدار برگشت برابر اينتر و بايرن را بدون نياز به پنالتي ببرد و منتظر امتياز از دست دادن رقباي گردن كلفت خود در ساير بازي ها باشد.

 

اخبار مرتبط