انتقال رافینیا به چلسی یا بارسلونا
مالک لیدز یونایتد جزییات انتقال رافینیا به بارسلونا را تشریح کرد.

رافینیا ستاره سابق لیدز یونایتد در شرایطی به بارسلونا پیوست که چلسی از قبل با لیدز یونایتد به توافق رسیده بود. این موضوع باعث شرمندگی آندره آ رادریتزانی مالک ایتالیایی لیدز یونایتد شده است.

به نقل از اتلتیک؛ آندره آ رادریتزانی گفت:

 از نظر من انتقال رافینیا به چلسی قطعی بود. با این باشگاه به توافق رسیدیم و من کسی هستم که زیر قول خود نمی زنم. برای من بسیار سخت بود که برگردم و به تاد بولی بگویم این انتقال ممکن نیست، او نمی آید و نظرم عوض شده است. وقتی این اتفاق افتاد، خیلی شرمنده شدم. توافق ما و چلسی از هر نظر فوق العاده بود و وقتی همه چیز تمام شده بود، بارسلونا از راه رسید. این رفتار آنها بی احترامی به همه بود.
 اگر بارسلونا تا 2 سپتامبر پول انتقال رافینیا را به حساب ما واریز نکند، علیه این باشگاه در تمام رسانه های جهان اقدام خواهیم کرد. وضعیت بارسلونا واضح نیست. واقعا نمی دانم آنها قرار است این پول را از کجا بیاورند. معلوم نیست چگونه ناگهان این پول به دستشان می رسد اما باید این کار را تا 2 سپتامبر انجام دهند. دکو، ایجنت رافینیا دلیل انتقال او به بارسلونا بود. دکو نظر رافینیا را عوض کرد. واقعا ناراحت کننده است که در فوتبال امروز، ایجنت ها تا این حد می توانند تاثیرگذار باشند.

اخبار مرتبط