رئال مادرید قرارداد تونی کروس را تایید کرد

رئال مادرید تایید کرد که تونی کروس قراردادش را تمدید کرده تا او را تا سال 2024 در این تیم نگه دارد.

khabarvarzeshi3 در ماه آوریل فاش کرد که قرارداد جدیدی برای ماندن این بازیکن 33 ساله در سانتیاگو برنابئو به توافق رسیده است. او برای اولین بار در سال 2014 به این باشگاه پیوست و از آن زمان سال به سال در پایتخت اسپانیا موفقیت هایی کسب کرده است.

کروس از زمان جدایی از بایرن، 417 بازی برای رئال انجام داده است و چهار قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا در کنار سه قهرمانی لالیگا و دیگر افتخارات داخلی و اروپایی را به دست آورده است.

او با کاسمیرو - که سال گذشته به منچستریونایتد رفت - و لوکا مودریچ، یکی از بزرگ‌ترین همکاری‌ها در خط میانی را تشکیل داد، او نیز با وجود علاقه شدید عربستان سعودی، انتظار می‌رود یک سال دیگر بماند.

قرارداد جدید کروس خبر خوبی برای سرمربی کارلو آنچلوتی است که گزینه های زیادی در خط میانی برای فصل 2023/24 دارد.

آخرین اخبار رئال مادرید و شایعات نقل و انتقالات را بخوانید

جود بلینگهام در یکی از بزرگترین قراردادهای تابستانی از بوروسیا دورتموند آمده است، در حالی که اورلین چوآمنی و ادواردو کاماویگا نیز در سال های اخیر به رئال آمده اند. فدریکو والورده به یکی از بهترین هافبک های جهان تبدیل شده است و دنی سبایوس نیز فصل گذشته زمان زیادی برای بازی داشت.

با حضور کریم بنزما برای قهرمان عربستان سعودی الاتحاد، این یک تیم جدید رئال در جای دیگری خواهد بود. مارکو آسنسیو و ماریانو دیاز در پایان قرارداد خود از این تیم جدا شدند و ادن هازارد یک سال زودتر آزاد شد.

براهیم دیاز از میلان قرضی خود بازگشته و قراردادی دو ساله امضا کرده است، در حالی که مهاجم خوسلو به طور موقت با گزینه قرارداد دائمی در سال آینده وارد زمین شده است.

اخبار مرتبط