رقمی که چلسی آماده پذیرش از منچستریونایتد برای میسون مانت است
منچستریونایتد علیرغم اینکه تصمیم خود را برای عدم پیگیری پیشنهاد سوم رد شده برای این ملی پوش انگلیسی، همچنان در بازار برای جذب میسون مونت از رقیب لیگ برتر چلسی است.

یونایتد در روز جمعه پیشنهادی به مبلغ 55 میلیون پوند از جمله افزودنی ها ارائه کرد، اگرچه آبی ها برای سومین بار این پیشنهاد را رد کردند و در عوض قراردادی به ارزش 65 میلیون پوند را پیشنهاد کردند - 58 میلیون پوند از آن تضمین شده بود به علاوه 7 میلیون پوند به صورت الحاقی. . خبرورزشی3 متوجه شده و گزارش کرده است که یونایتد برای رسیدن به این قیمت آماده نیست و در حال بررسی اهداف جایگزین است.

با این حال، خبرورزشی3 همچنین دریافته است که با وجود شکاف فعلی 10 میلیون پوندی در ارزش گذاری، ممکن است حد وسطی بین پیشنهادات موجود برای توافق دو طرف وجود داشته باشد.

خبرورزشی3 می‌داند که اگر یونایتد با یک پیشنهاد جدید به رقم 60 میلیون پوند برسد، انتظار می‌رود چلسی این انتقال را ببندد، که کمتر از آخرین پیشنهاد متقابل آنها و فقط 5 میلیون پوند بالاتر از آخرین پیشنهاد یونایتد است. قابل درک است که اگر یونایتد به این رقم برسد، آبی ها احتمالا این انتقال را خواهند بست. مونت اعلام کرده است که در صورت ترک چلسی، مقصد مورد نظرش یونایتد است.

با این حال یونایتد در این مرحله تمایلی برای افزایش پیشنهاد خود نشان نداده است و اصرار دارد که پیشنهاد رد شده 55 میلیون پوندی آنها رویکرد نهایی آنها در زمان ارائه بود. یونایتد گفته است که احساس می کند چلسی در حال اضافه کردن "مالیات یونایتد" به قرارداد است، زیرا این باشگاه در گذشته عادت خود را نشان داده است که تعدادی از بازیکنانی که آنها را به خدمت گرفته اند، تسلیم فروشندگان کند.

چلسی تابستان گذشته رحیم استرلینگ را با قیمتی در حدود 47.5 میلیون پوند خریداری کرد و در آستانه فروش متئو کواچیچ با 25 میلیون پوند به علاوه 5 میلیون پوند به منچسترسیتی است. هر دو بازیکن در آخرین سال قرارداد مربوطه خود در نقل مکان بودند و یونایتد احساس می کند که ارزش فعلی چلسی از مانت در شرایط نامعقول است، زیرا قرارداد او یک سال دیگر به پایان می رسد.

بیشتر بخوانید درباره MASON MOUNT به MAN UTD TRANSFER SAGA

با این حال، سن ماونت (24) و وضعیت وطنی، همراه با فروش چلسی از کواچیچ، کای هاورتز به آرسنال و تعدادی از بازیکنان تیم به تیم‌هایی در عربستان سعودی، موقعیت آنها را نسبت به بازی جوانمردانه مالی کاهش داده است. چلسی مشتاق است تا جمعه این هفته پول جمع آوری کند تا به کتاب های این فصل خود متصل شود.

با این حال، آنها فروشندگان مایل به درخواست ماونت برای جدایی هستند و احساس می کنند که اگر یونایتد به میز بازگردد، قراردادی به ارزش 60 میلیون پوند قابل قبول است. علیرغم بن بست مذاکرات در حال حاضر، احساس می شود که این معامله در نهایت به نتیجه خواهد رسید. اگر اینطور نباشد، ماونت می‌تواند تحت هدایت مائوریسیو پوچتینو، سرمربی جدید چلسی، دوباره به تیم اصلی چلسی ادغام شود و انتظار می‌رود آبی‌ها به تلاش خود برای تمدید قرارداد ادامه دهند.

علاقه یونایتد به مویزس کایسدو مشخص شده است، اما khabarvarzeshi3 می‌داند که یک معامله در بهترین حالت چالش برانگیز خواهد بود، زیرا برایتون او را مشابه دکلان رایس ارزیابی می‌کند - که می‌تواند در هفته‌های آینده وستهم را با مبلغ 100 میلیون پوند یا بیشتر ترک کند.

کایسدو تا سال 2028 قرارداد دارد و جوان‌تر از رایس است، که یونایتد نیز به او علاقه دارد، اما نمی‌تواند بدون اضافه کردن بازیکن در ازای خرید، قرارداد خود را ادامه دهد.

یونایتد با بودجه فعلی خود مشکل دارد، اما همچنین به دنبال جذب یک مهاجم اول جدید است و ممکن است نیاز به جذب یک دروازه بان جدید برای جانشینی داوید دخیا داشته باشد که روز جمعه قراردادش تمام می شود. بلاتکلیفی در مورد مالکیت باشگاه تنها بر مشکلات اولیه برنامه های نقل و انتقالات تابستانی آنها می افزاید.

قراردادی از سوی یونایتد به آدرین رابیو از یوونتوس پیشنهاد شده است، او نیز قراردادش را در 30 ژوئن به پایان می‌رساند. مرد فرانسوی در حال حاضر در حال بررسی پیشنهادی از طرف ایتالیایی است، اما یونایتد علاقه خود را در طول چند ماه اعلام کرده است. این بازیکن در روزهای آینده در مورد حرکت بعدی خود تصمیم خواهد گرفت.

الان ببین

در این نسخه از سرزمین موعود، بخشی از شبکه پادکست khabarvarzeshi3، اسکات ساندرز و راب بلانشت در مورد اینکه منچستریونایتد به طور بالقوه می تواند از فروش بازیکنان در تابستان چه مقدار درآمد کسب کند و اریک تن هاگ چه کسانی هستند که باید به فکر ادامه دادن باشد، صحبت می کنند. اگر نمی توانید این جاسازی را ببینید، برای گوش دادن به پادکست اینجا را کلیک کنید!

بیایید و از 28 ژوئیه در لاس وگاس در یونایتد کان به ما بپیوندید، جایی که هواداران یونایتد در تور پیش فصل خود در ایالات متحده گرد هم می آیند. برای رزرو مکان خود اکنون از united-con.com دیدن کنید.

اخبار مرتبط